Potrebna pomoć Članova

Potrebna pomoć Članova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

i30

Član
Potrebna mi je pomoc oko obabira felgi, nemogu nikako da se odlucim koje felge da stavim na auto. Pa ako imate prijedlog ili sugestiju dobro ce doci

felge bi blie 17 sa 225/45 gumama

ovo je trenutno stanje

[attachment=6843][attachment=6844]

Unaprjed zahvalan
 
Član
Nesto ovako ?

tn1_collage_665x430.jpg


Mislim da bi odgovarale dizajnu autica... iako neznam koji stil furas, vidim 2 auspuha pa me zbunjuju ;)
 
Član
Svake ce stojati... Ali posto ja licno volim ovakav tip felgi, ja bih ove :)
oz35anniversary.JPG

Oz 35 Aniversary ili u takvom stilu :)
 
Član
Oz 35 Aniversary bi ga potpuno zatvorile... auto je samo od sebe dosta zatvoreno... treba malo supljine .... barem po mom misljenju
 
Član
Evo sam ti stavio tn1 u photoshopu... ako imas neku bolju sliku gdje se fino vidi i auto i ove obicne felge pa da stavim kako treba da vidis kako to izgleda postavi ;)

Evo ti sad za sad

35atcth.jpg
 

i30

Član
ove stvarno nisu lose, ja sam svakako zagrijan za neku kombinaciju sa crni unutra

znas li koji je cijena ovakvih felgi
 

i30

Član
evo jos jedna slikica
[attachment=6845][attachment=6846][attachment=6847][attachment=6848]
 
Član
Anais je napisao(la):
Evo sam ti stavio tn1 u photoshopu... ako imas neku bolju sliku gdje se fino vidi i auto i ove obicne felge pa da stavim kako treba da vidis kako to izgleda postavi ;)

Evo ti sad za sad

35atcth.jpg

te tomason felne sam vidio kako stoje na fousu (predzadnja generacija) 17ke s profilom 40 PREebeno izgledaju znai nees se pokajat ako ih uzmes samo pazi gule se PREVISE tako da treba biti EXTRA oprezan a osim toga predobre su
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top