POTREBNA KRV A-

POTREBNA KRV A-

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto naslov govori danas mi je potrebna krvna grupa A-,ako je neko u mogucnosti da pomogne,tj ako bi ikako mogao dati krv danas u toku dana u zenici nek me nazove na broj 062-668-489 Emsad(struja),mnogo bi mi to znacilo jer je zaista hitno,potrebna je za operaciju koja se treba desiti sutra,HVALA UNAPRIJED
 
Član
Deyo je napisao(la):
Ako si - onda možeš svakome dati krv, a ako si +, onda samo onima koji su +.
Zar je to bitno.. nisam znao :(
Mislio sam ako sam nulta da mogu svima dati bez obzira na vrijednost +/-
 
Član
evo sad sam iz bolnice pase i 0-.....:icon_sad:

zar niko nema ovu krvnu grupu da bi dao A- ili 0- dajte ljudi hitno je treba mi svastici sutra za operaciju :icon_cry:
 
Član
@Mrva, O+ može svima sa +, a O- svima.

@strujaze, prebačeno u Obavještenja, slabo ko gleda off topic. Sretno.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
De ljudi zar niko nema iz Zenice ili okoline,pomozite ako mozete vidite da je frka..
meni nebi bilo tesko doci iz Sarajeva.. radim do 5 i gas u Ze al fakat neznam da li sam + il -
 
Član
mislim da zavod za transfuziologiju u sa radi do 3 samo, mogao si kod njih provjeriti krvnu grupu. mada pretpostavljam da si +, jer je 0- veoma rijetka krvna grupa... ja sam AB+, tako da moja ne moze pomoci...

dati nekome krv je najveci poklon, jer nesto nama beznacajno, nekome bukvalno zivot znaci...
 
Član
evo sad sam opet bio u bolnici sa 3 prijatelja koji su 0 grupa,ali nazalost transfuzija radi samo do 14h:icon_mad:,operacija pocinje sutra u 9h ujutro nasao sam neke veze i navodno ce sutra biti dovoljno krvi(valjda iz zaliha),ali da ce se to morati namiriti????????? HVALA SVIMA OD SRCA KOJI ZELE POMOCI ;)
 
Član
strujaze je napisao(la):
evo sad sam opet bio u bolnici sa 3 prijatelja koji su 0 grupa,ali nazalost transfuzija radi samo do 14h:icon_mad:,operacija pocinje sutra u 9h ujutro nasao sam neke veze i navodno ce sutra biti dovoljno krvi(valjda iz zaliha),ali da ce se to morati namiriti????????? HVALA SVIMA OD SRCA KOJI ZELE POMOCI ;)

Et, super.. sretno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top