Potrebna inf. o stanju puteva

Potrebna inf. o stanju puteva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zanima me kakvi su putevi kroz banja luku - bihac - V kladusa (dali ima slijega ako ima dali je ociscen sa puteva itd). Trebao bi na put al mi je mrsko voziti ako su jaki snjegovi i losi uvjeti na putevima.

Zahvaljujem se unaprijed svima.

@admin, ako sam temu na pogresno mjesto postavio onda oprostite.
 

MTR

Član
http://bihamk.ba/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=2&Itemid=111
 
Član
Ako misliš za Bihać preko Banjaluke, Prijedora, Novog grada, Krupe, vjeruj da nećeš imati problema, ti putevi su uvijek očišćeni i više nego dobro.
Nemoj samo ići na Sanski most, tuda jest bliže nekih 10-ak km, ali je put mnogo lošiji i sumnjam da je očišćen.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ako misliš za Bihać preko Banjaluke, Prijedora, Novog grada, Krupe, vjeruj da nećeš imati problema, ti putevi su uvijek očišćeni i više nego dobro.
Nemoj samo ići na Sanski most, tuda jest bliže nekih 10-ak km, ali je put mnogo lošiji i sumnjam da je očišćen.


Krupa put nikakav ...


Sto se tice puteva kroz Sanski Most , ceste su ociscene , trenunto znaci posut je pijesak i cesta je mokra .. Ja bih ti preporucio od Banja Luke ,Prijedor ,kroz Sanski Most , Kljuc ,Bos.Petrovac i Bhac da ides ... Sanski Most -Kljuc imas koju krivinu ,dok od Kljuca do Bihaca sama ravnica i dobra je cesta ...


Sad je do tebe ...
 
Član
badboy je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ako misliš za Bihać preko Banjaluke, Prijedora, Novog grada, Krupe, vjeruj da nećeš imati problema, ti putevi su uvijek očišćeni i više nego dobro.
Nemoj samo ići na Sanski most, tuda jest bliže nekih 10-ak km, ali je put mnogo lošiji i sumnjam da je očišćen.


Krupa put nikakav ...


Sto se tice puteva kroz Sanski Most , ceste su ociscene , trenunto znaci posut je pijesak i cesta je mokra .. Ja bih ti preporucio od Banja Luke ,Prijedor ,kroz Sanski Most , Kljuc ,Bos.Petrovac i Bhac da ides ... Sanski Most -Kljuc imas koju krivinu ,dok od Kljuca do Bihaca sama ravnica i dobra je cesta ...


Sad je do tebe ...

:icon_question:

Često idem, put je baš dobar, a još bolje je što od Prijedora do Novog nema policije, isto tako od Novog do Otoke. Otoka, malo je lošiji put, ali samo kroz naselje. Imaju 2 kamere, jedna na raskrsnici za Kladušu iz pravca Otoke, druga kod starog prelaza pruge preko ceste, mislim da slikaju prekoračenje brzine.
 
Član
Ma ja sam se zezno, kad ides iz SM prema Bihacu pa preko krupe , znaci do krupe je put 0 ... cak i guster je prolazio tuda jedva sacuvao branik :lol::lol::lol:


Ako budes isao na Sanski Most kamere ti se nalaze , iz pravca Prijedora u naselju POBRIJEZE znaci u ulaz u SM ,ova je trenutno u funkciji al opet treba biti na oprezu , zatim na raskrsnici za naselje CAPLJE znaci proci ces bazene i tu mozes da usporis na 50 , i imas u naselju TOMINA proci ces kraj jedne benzinske HR Comerc i ide velika ravnica put je extra pa dosta ljudi stisne po gasu ... Eto ti sto se tice Sanskog Mosta , sto se mene tice ja bi isao ovuda jer jeste ti malo dalji put al cesta je bolje ...
 
Član
badboy je napisao(la):
Ma ja sam se zezno, kad ides iz SM prema Bihacu pa preko krupe , znaci do krupe je put 0 ... cak i guster je prolazio tuda jedva sacuvao branik :lol::lol::lol:


Ako budes isao na Sanski Most kamere ti se nalaze , iz pravca Prijedora u naselju POBRIJEZE znaci u ulaz u SM ,ova je trenutno u funkciji al opet treba biti na oprezu , zatim na raskrsnici za naselje CAPLJE znaci proci ces bazene i tu mozes da usporis na 50 , i imas u naselju TOMINA proci ces kraj jedne benzinske HR Comerc i ide velika ravnica put je extra pa dosta ljudi stisne po gasu ... Eto ti sto se tice Sanskog Mosta , sto se mene tice ja bi isao ovuda jer jeste ti malo dalji put al cesta je bolje ...

O tome ti pričam. Znači, od Prijedora na Novi grad, Krupa, Bihać, nemaš nikakvih problema sigurno, put dobar, ja vozim koliko mi se god ćefne, baš je dobar put.
 
Član
Hvala na informacijama, Isao sam Doboj, Jelah, Banja Luka, Prijedor, Novi, Cazin, V Kladusa. Putevi extra samo put od otoke do cazina je bilo malo snijega po putu a ostalo kao da i nema snijega. :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top