Potreban set xenona ili bi xenon

Potreban set xenona ili bi xenon

Potreban set xenona za pasat 3 h4 sijalice,samo orginal,svi koji prodaju ili znaju nekoga da mi kazete,dnbro bi bilo da je na lokaciji tuzlanskog kantona
 
Ja se ne razumijem u tn bas al stari kaze slaba svjetla daj imal sta bolje a men dobro doslo,e sad on hoce i duga i kratka znaci da deru e sad je li bixenon i duga i kratka a xenon samo jedno
 
Arizona ti nije daleko ako si kod kuce tj. u Banovicima dole ces birat sta te volja za smijesne pare koje po koje se nude po Pik-u a instalacija tj montaza mozes i sam nisi valjda toliki duduk da neznas 2 zice spojit jednu na + na akuu-u i jednu na - na šasiju samo da je dobro ociscena podloga na sasiji i ustekas onaj hepek sto ide na obicnu h4 sijalicu na instalaciju od xenona i to je to normalno ubaci bi-xenon sijalice u farove i pokopcaj konektore pricvrsti balaste i piči ;)
sve to dobijes u setu i nosace i sve šema ako to nezznas sam spojit kako onda nesto drugo radis na autu
a kazem ti Arizona 90 kermi u dzep i kupis sebi znam da su po tu cijenu bili prije 2 godine ja sam dole kupio i dan danas rade bez zezanja jos su i sad prvi balasti koji su dosli u setu a i sijalice naravno ;)
 
Ma nije to meni problem spojiti, nez jesu li kvalitetni ,pogledacu kad dodjem doma samo mi je nepoznato jel bixenon ima i duga i kratka
 
Super Moderator
Bixenon je duga i kratka, sijalica se pomjera gore dole/tamo vamo (kako god hoces) kad palis duga/kratka mislim da se to zove nesto kao teleskop sijalica u tom fazonu i uz balaste ide elektronika koja sluzi za paljenje dugog. A imas full bixenon, na h4 sijalici su dvije xenon sijalice al tad moras imati 4 balasta
 
Top