Potreban savjet :)

Potreban savjet :)

Član
Pozdrav, kao prvo ne radi mi onaj jedan "pipak" na haubi sto prsce vodu na sofer sajbu. Sad je moje pitanje da li se to moze ocistiti ili se treba zamjeniti?
I pod 2. Plastika sto ide preko zadnjih stopova, da li bi se mogla otkloniti malo radi estetike, auto Fiat Bravo. Lp :D
 

Prilozi

  • IMG_20141124_155929.jpg
    IMG_20141124_155929.jpg
    431,4 KB · Pregleda: 29
Član
maa jaa cistio i na kraju zamjenio mada probaj ocistiti a zasto da skidas plastiku samo ih ispoliraj ili ako je auto crno folijom zatamni i to je too..:)
 
Meni se to zacepljavalo prije dok sam sipao obicnu vodu i mjesao sa tecnosti za sajbu. Od kako koristim samo destilovanu vodu za mjesanje, ili cisto sredstvo za sajbu, nikada ni traga kamencu.
 
Član
pokusavao sam iglom, ali nije nista pomoglo, nema druge nego propuhati kompresorom cuo sam da je to bolje :D
 
Prvo uzmi neko sredstvo za ciscenje i spricu direktno na onaj dio gdje ulazi crijevo i spricaj nekoliko puta.Poslije toga uvuces iglu kroz te rupice i vrti,pa onda isto uradi sa silkom za pecanje,uvuces kroz rupice i mora dole izaci.Mozes probati i kompresorom al sumnjam da ce pomoci jer nema izlaza sa druge strane :( Ne bi trebalo biti skupo da zamjenis novim,mozda 2-3 KM po komadu ;)
 
Top