potreban savjet

potreban savjet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juče sam dobila mail od prijatelja koji je jako zabrinut ,pročitajte sami;

Naime, već duže vrijeme sumnjam da me žena vara. Na to upućuje mnogo toga - kada smo zajedno i nju neko zove, ako se ja javim, taj neko spusti slušalicu. Osim toga, često izlazi sa “prijateljicama”, a kada je pitam sa kim ide, kaže da su to neke koje ja lično ne poznajem. Pokušavao sam da je vidim u taksiju kada se vraća kući, ali uvek izađe stotinjak metara ranije pa ostatak prepješači. Tu sam ja shvatio da je moguće da se ona i ne vraća taksijem, već da je neko dovozi pa sam riješio da provjerim cijelu stvar. Pre neko veče, u vrijeme kada se obično vraća kući, izašao sam i sakrio se iza svog automobila - odakle imam pregled na čitavu ulicu - u namjeri da provjerim ko to nju vraća kući. Dok sam čučao iza auta, primjetio sam da mi je čitav zadnji desni blatobran zahrđao sa unutrašnje strane. Molim vas, posavjetujte me šta da radim: Treba li da promjenim cijeli blatobran, ili da probam da sastružem hrđu i premažem blatobran zaštitnim sredstvom?
 
Član
black_devil je napisao(la):
ja mislioo bog zna sta je--tamo vamo..zena vara..i na kraju blatobrann..jel ovo neka fora?:icon_question:

Dal je fora?mora da se salis.. :icon_confused: pa smijeh pravi:lol:
 
Član
Ovaki cu ja biti za pola godine, jebo to sto te zena vara, ali kad slazu u tvornici da je pocincana karoserija a hrdja ga udari, ima da popi.dim :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top