potreban savjet u vezi alarma

potreban savjet u vezi alarma

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz drustvo
Ovako imam Golfa 4 koji nema daljinsko zakljucavanje
eh prije par dana odlucim se za ugradnju auto alarma sve u svemu alarm sam spojio
ali nisam dodatne điđe instalirao tj. prekidace na haubama znaci samo sam šoker postavio
Problem je sljedeci kad odkljucam auto udjem u auto upalim automatski se vrata zakljucaju sto mi nebi bio BED da se odma ne aktivira alarm znaci kad nastavim vozit alarm mi se pali sta trebam jos spojitda mi se ovo ne desava
trenutno sam iskopco šoker ali opet se desava da se auto zakljuca
naime radi se o ovom sistemu evo i slika

x0yxio.jpg


ko je imao kakvog iskustva s aftermarket alarmima neka javi svaka pomoc je dobrodosla ;)
 
da ne znas slucajno koja zica ide na triger nije mi sema kod mene pa te zbog toga i pitam i na koju zicu se spaja na vratima ja sam radio po ovim upustvima evo i stranica gdje sam naso

http://uk-mkivs.net/forums/t/212329.aspx?PageIndex=1

ajd pomozi jer sam oko toga samo danas ostao 3 sata a nista nisam rijesio
a sve ostalo sam postavio za sat vremena ovo me bas puno muci
 
Jest upravu si za tu žicu ali je plava s Main Unita od alarma ali na koju se spaja na autu kao na ovom gore džeku koji se nalazi na linku
skido sam i onaj program što mi je noke dao Tolerance Data ali nije za Win 7 samo radi na XP-u da vidim imal u njemu sta ali eto slabe sam srece da vidim sta na njemu
sad sam donio i semu od alarma i da vidim imal sta na njoj ali eto haman i sutra imam posla da se zezam oko oboga da to povezem sve kako treba

P.S mogu li spojit na onu malu sijalicu u vratima sto obasjava prag da na njen minus spojim :icon_question:
ako mogu da vise ne dosadjujem :lol: ali opet ako na nju spojim cim se vrata zatvore ona se gasi a ona unutra u kabini radi 30sec :icon_rolleyes:
 
Član
Koliko mene sjecanje sluzi ... svaki alarm se moze spojiti tako da radi samo kao daljinsko zakljucavanje ... ne mora se spojiti ni jedan senzor ...

To sto ti se auto samo zakljucava, je "auto-rearm" opcija i samo trebas isprogramirati da se to ne desava, tj. ugasiti auto-rearming opciju ...
Nadji originalno uputstvo i pregledaj, mora pisati kako se programiraju opcije na alarmu ...
 
evo gledam ali moram rasklopit Main unit i u njemu imaju Jumperi da se moze reprogramirati ali ja bih ipak da koristim makar šoker kao opciju a ako ovo ne uspije s Trigger-om probat cu i ovo s Jumperom ako nista odkacit cu i svirenu i sve ostalo samo da mi radi daljinac i gotovo ipak Hvala svima ;)
 
Član
Ostace tebi shock sensor i svi ostali na raspolaganj ... mozes cak i vrata pospajati ako bude htio ... nista ne gubis tim
Iskljucivanjem auto re-arminga samo eliminises to da ti se alarm sam aktivira, jer to radi na principu da kad se otkljuca auto, ukoliko u roku od 30 sekundi nisu otvorena nijedna vrata, alarm se sam opet aktivira, jer se to smatra kao da se slucajno otkljucalo, npr. stiskanjem daljinca u dzepu. A posto kod tebe nisu spojeni senzori vrata, onda alarm ni ne moze detektovati otvaranje vrata, tako da misli stalno da mora ponoivono zakljucati auto i aktivirati alarm.
Najjednostavnije ti je to rijesiti programiranjem baze, a mozes komotno spojiti i na tu sijalicu kod nogu koja se pali kad se vrata otvore ako hoces da imas tu opciju ... Ako ti ne treba to da se sam zakljucava, samo bespotrebno ide na zivce.
 
Sutra spajam prekidace na haubama, prekidace na vratima, noznu kocnicu i ovo unutarnje svjetlo za ovo sve ne treba mi ni sat posla a najvise oduzima vremena trazenje zica koje su za sta sutra ce biti sve spojeno kako treba ako Bog da i nadam se da ce sve raditi kako treba HVALA @mtopic i EmirEX_sa na mojim glupostima ipak bavim se elektronikom i spajam sve i svasta ali bez šeme sam DuDuk ali eto sve kontam da rijesim na laksi nacin tj. da ima neka malo kvalitetnija šema ali po ovom netu ništa kako treba :icon_cry:
HVALA vam jos jednom sutra imam puno posla s brifericom i unimjerom tako da idem spavat i nadam se dobrom krajnem rezultatu Pozzz ;)
 
Eh ovako moj problem je riješen na sljedeci način kao sto je i kolega rekao bilo je potrebno spojiti samo signal s prekidaca od vrata i problem je riješen nisam dirao Jumpere u Main Unitu jer nije bilo potrebe čim sam Trigger spojio problem je nestao i da napomenem da sam spojio na ono svjetlo na vratima i radi bez problema jer je na njemu najlakse ustanoviti koja je zica negativnog pola tj.(-)
HVALA jos jednom kolegama emirEX_sa i kolegi mtopic koji su mi pomogli oko ovog mog problema
HVALA jos jednm i moze LOCK ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top