potreban neko iz Doboja

potreban neko iz Doboja

Ne treba ti niko valjda vidiš po slikama da je volan presvučen, friško poliran, felge oštećene dosta, u kratko, ova kilometraža sigurno nije stvarna.
 
Član
Vidim i ja da je poliran svak malo sredi prije prodaje a za kilometre kaze garantuje. Zato i pitam imal neko da poznaje covjeka da ne idem bezveze nije mi bas blizu
 
Super Moderator
a sta je sa sjedistima?
mislim ne izgleda lose auto, felga ograbana sta je tu cudno svima se desi na ivicnjak ogrebati
 
a sta je sa sjedistima?
mislim ne izgleda lose auto, felga ograbana sta je tu cudno svima se desi na ivicnjak ogrebati

Mislio sam na to da su felge stvarno u lošem stanju spram ostatka limarije, al' eto ne bitno to, moguće da su nabačene dodatno, da nisu došle uz auto. Već, čim sam vidio onaj volan, sumnjiv mi je, sjedala nisam htio spominjati, jest da su i ona loša. Ali računaj na ovu cijenu on ima zarade možda oko 1500, možda i više, pa kad pogledaš gore cijene na mobile.de sve ti je jasno, šta se može uvesti za te pare, samo drla kakva. I ne znam zašto narod gleda te dizelaše sa 180-190 000 starih po 10+ godina, i to za male pare, recept siguran da se uvališ još koju milju u popravke u roku godine.
 
Ne treba ti niko valjda vidiš po slikama da je volan presvučen, friško poliran, felge oštećene dosta, u kratko, ova kilometraža sigurno nije stvarna.
kakve veze poliranje i felge imaju sa ocuvanosti auta. kupis nove felge i isti dan odgulis u ivicnjak i sta sad auto kanta. seljacka posla. otjerat u servis gdje ce sve ljudi pregledati a tako i kilometrazu. a sto se tice same teme i slicne ovoj. mogu samo reci da se auto tako ne kupuje. kad se auto kupuje pare se stave u novcanik sjede se sa drugom u auto i ide se kupuje pregleda *ebe mater sa njime, a to da ti neko gleda pusti suplja posla. poznanstvo sa tim covjekom koji ce gledat je preko ekrana. ne znas ni kako izgleda a kamoli sta drugo. vezano za poliranje. kad svoje auto poliras za sebe ponosis se kako si mu vratio sjaj a kad ga preprodavac polira odma je skriveni kvar i smece od auta. povraca mi se kad citam odredjene komentare i postove. PS vezano za mobile.de i dotjerati auto iz EU. da je tako lako svi bi dotejraivali. handleri kod nas ne bi postojali. ali cim postoje ima nesto. riknuces 1000KM dok odes i vratis se u njemacku a gdje tu papirologija spavanje veceranje itd itd itd itd.
 
Super Moderator
ne mora znacit, moze bit i do odsjaja nekog pa se na slici tako cini... a i da jest ne vidim tu problem, to je auto staro preko 10 godina, tako da vjerovatno nije samo blatobran farban.. 97% polvnih auta je farbano pogotovo ovi 8+ godina.. ne moze bas sve idealno biti, ne kupujete nov auto
 
Član
pa i govorim da obrati paznju, bolje je kupit auto za koje znas da je lupano nego kupit "novo" a kasnije se ispostavi da je baraka :)
 
Top