Potreban majstor za balansiranje kardana????jel zna neko gdje ima servis za to?

Potreban majstor za balansiranje kardana????jel zna neko gdje ima servis za to?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako:cuo sam da u brckom ima neka firma ,radionica il sta vec sto se bavi balansiranjem kardana pa me zanima jel zna neko gdje se nalazi broj telefona il mozda neki drugi majstor u blizini brcog,bjeljine doboja ,tuzle......:icon_question:
 
Član
RE: Potreban majstor za balansiranje kardana????

ima ovde kod mene pravi citave kardane i sve sta treba ako nenadjes nikoga blizu sebe povezat cu te sa njim uglavnom prave sve kardane glavcine poluosovine i sve ostalo moguce i nemoguce za aute kamione bagere avione :)
 
Član
RE: Potreban majstor za balansiranje kardana????

meni treba majstor zbog kracenja kardana pa da ga balansira,il je mozda pametnije da drugi dio kardana rastavim na onom krstu pa da uzmem drugi kardan tj samo cjev pa da osjecem tacnu duzinu i da navarim na krajeve zglobove kardana.
Sta mislis da je pametnije ovo sto sam gore napisao il da ga presjecem na jednom dijelu pa da ga rasjecem pa ubacim u njeg cjev istog promjera kao i kardan pa navucem obe strane i povarim:icon_question:
 
Član
RE: Potreban majstor za balansiranje kardana????

hajde ljudi pomagajte zna li iko gdje se to moze odraditi na ovoj regiji.:icon_question:
 
Član
ja bi ti mogo pomoc,sta se tice kardana,ja sam svoju isto odnijo da mi je skrate i prednji dio od e32 prevare i balansiraju...naravno sa atestom i garancijom....ali trazis na svojoj regiji ....ako imas pitanje jave se slobodno
 
Član
neznam sad da me ebes kako se to i sta radi ali znam da on moze to odraditi savrseno samo ti moras znati sta zelis :)
 
Član
Neznam brate isjekao sam pola auta i sve raskupusao sutra bi trebao ubaciti motor uzduzno i napraviti nove nosace pa sam sve blize do posla sa kardanom a nema niko da ih balansira...... Ako stignem slozit do vikenda sve eto me u mostar na probnu :123:. Od sutra radim citav dan i noc dok motor i mjenjac ne uvalim ostalo su sve sitnice spojit vodu,servo i instalaciju.
 
Član
kakav crni drift jos se ja za tog trebam uciti :lol: zabacivao sam joj zadnji kraj sa 4x4 al je dosta lakse ispraviti se sa 4x4 pogonom al sazvakacu ja i sa rwd-om to samo da mi kardan zube ne izbije ne balansiran :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top