Potreban dobar plasticar!

Potreban dobar plasticar!

Pozdrav,

Imam prednji branik od Golfa V. Ima manja ostecenja na sebi, i pukle su mu jedna ili dvije zabice. Ali mislim da dobar plasticar to moze lahko srediti.

Ako znate nekog molim broj telefona, pa da nosim da vidi majstor sta moze.

Hvala puno unaprijed
 
Član
Hvala Bogu pa nisam imao potrebe za njim,al dosta pozitivnog sam cuo o onom plasticaru iz Hrasnice (Kovaca). Neznam broj telefona, al znam da je negdje kod dzamije u Kovacima.
 
-adnan- je napisao(la):
Hvala Bogu pa nisam imao potrebe za njim,al dosta pozitivnog sam cuo o onom plasticaru iz Hrasnice (Kovaca). Neznam broj telefona, al znam da je negdje kod dzamije u Kovacima.

Hvala drug puno. Jel on u Hrasnici ili na kovacima?
 
Član
Kovaci (al ovi na ilidzi :icon_smile:). Neznam koliko poznajes taj dio, uglavnom bitno ti je da dodjes do Kovaca i pitas bilo koga,jer koliko sam shvatio pravo je popularan u naselju:icon_smile: Ja sam jednom isao sa prijateljicom, i tako smo pitali prvu osobu koju smo sreli i odmah nas je uputila.
 
Član
Senad u hrasnici...vec je neko na forumu objasnjavao kako doci do njega...



"dodjes na kruzni tok u hrasnici, ides desno ko da ces se vracat prema ilidzi, gledas lijevo vidjet ces cesmu nakon 50ak m tu skrenes lijevo, ides pravo doceka te dzamija, kod dzamije lijevo ides pravo 20ak m i lijevo u dvoriste"

a eo i broj: 061-100-120
 
MeBeSad je napisao(la):
Senad u hrasnici...vec je neko na forumu objasnjavao kako doci do njega...



"dodjes na kruzni tok u hrasnici, ides desno ko da ces se vracat prema ilidzi, gledas lijevo vidjet ces cesmu nakon 50ak m tu skrenes lijevo, ides pravo doceka te dzamija, kod dzamije lijevo ides pravo 20ak m i lijevo u dvoriste"

a eo i broj: 061-100-120

bio vec naso, dogovrio. hvala na objasnjenju. Ma svi znaju u hrasnici. samo kazes plasticar i odma te upute.
 
Top