Potreban alat - Gedore?

Potreban alat - Gedore?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo me Opet , znaci hitno mi je potreba pomoc od forumasa . Krenuo sam da skinem alternator i rastavio sam sve za 15 minuta dok vec 3 dana odvrcem 2 sarafa , neda mi se ponovo sve sastavljati i ici maistoru najvise iz razloga sto moram odnjeti alternatore da se pregledaju i poprave a da stoji auto kod maistora necu , znaci treba mi pomoc da skinem ta 2 sarafa. Ko god ima alat i voljan je da mi pomogne nek se javi , ne mogu se micati kais sam otkacio i sve ostalo tako da auto nije u voznom stanju. Trazio sam alat uzimao gidore al nista mi nije moglo pomoci. Znaci treba mi zvjezdasta gedora sa slike 15ska mislim da je , kratki nastavak za gedoru. Totalno je nepristupacno a skida se odozgo ali tako malo mjesta ima da je to haos. Jos pitanje da li mogu zbog ove sitnice da zovnem Bihamk?
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Evo me Opet , znaci hitno mi je potreba pomoc od forumasa . Krenuo sam da skinem alternator i rastavio sam sve za 15 minuta dok vec 3 dana odvrcem 2 sarafa , neda mi se ponovo sve sastavljati i ici maistoru najvise iz razloga sto moram odnjeti alternatore da se pregledaju i poprave a da stoji auto kod maistora necu , znaci treba mi pomoc da skinem ta 2 sarafa. Ko god ima alat i voljan je da mi pomogne nek se javi , ne mogu se micati kais sam otkacio i sve ostalo tako da auto nije u voznom stanju. Trazio sam alat uzimao gidore al nista mi nije moglo pomoci. Znaci treba mi zvjezdasta gedora sa slike 15ska mislim da je , kratki nastavak za gedoru. Totalno je nepristupacno a skida se odozgo ali tako malo mjesta ima da je to haos. Jos pitanje da li mogu zbog ove sitnice da zovnem Bihamk?

mozes bihamk ti je nabolja solucija ako imas jos bonusa 100% provjereno mom drugu su klinasti oni mjenjali reci da ti je stalo auto i to je to!;)
 
mtopic je napisao(la):
Odvrne se to i obicnom 12-kom za nuzdu ... mada ja mislim da su ti sarafi 11-ke ...

Vjerovao ili ne 2 su razlicita sarafa i to 14 i 15ska , al et tuzno sve neki cuneri niko da pomogne ccc valjda ce Bihamk pristati
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Odvrne se to i obicnom 12-kom za nuzdu ... mada ja mislim da su ti sarafi 11-ke ...

Vjerovao ili ne 2 su razlicita sarafa i to 14 i 15ska , al et tuzno sve neki cuneri niko da pomogne ccc valjda ce Bihamk pristati

ako ti mogu obicni kljucevi 14 - 15 il drugi njih imam . . .
al probaj sutra zvrcnut bihamk nek ti dodu i skinu hehehe
 
Hvala tebi Ogi bar si pokusao naci ;) zovem ih sutra sta cu nema mi druge a prvo odo kod Sencija da provjerim stanje novog "novog" alternatora da ne stavim lesh opet
 
Član
da ne otvaram novu temu,vidim da se bihamk spominje.
jel mogu njih nazvati da mi dovrse pripremu auta za farbanje. meni je sad prehladno.

hvala
 
moze katanac rijesio sam problem , neki je debil udarao saraf i sjebao navoj tako da nije bilo moguce bez dizanja auta da se rijesi al et Dragon se snasao kao i uvijek :) I da stalni napon 14.2 prekucejsn
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top