Potraznja kod kljuc, fiat bravo

Potraznja kod kljuc, fiat bravo

Član
Treba mi kod kljuc, brava, imobilajzer (Citac koda) i motorni kompjuter za fiat bravo 1.2 16V 2000. godina.

Potrebni su mi svi navedeni dijelovi od jednog auta i to samo od ovog motora.(Ne mogu dijelovi sa vise razlicitih automobila i motora).

Odgovara i od punta mk2 1.2 16V iznad 2000. godista.

Evo i slike kako izgleda motorni komp posto ima nekoliko razlicitih serija.

http://static.pik.ba/galerija/2010-11/slika-31730-2010-11-1290689749-velika.jpg
http://static.pik.ba/galerija/2010-11/slika-31730-2010-11-1290643124-velika.jpg

Mozda da neko zna i nekog ko skida te kodove po normalnoj cijeni...
 
Član
mislim, nisam siguran, ali da ti moze i bez motornog kompa....dakle sve ostalo navedeno, antena oko brave, brava i imobilizer....znam da je dulox imao od svog 1.8 ,pa vidi s njim, da li jos to ima....
 
Član
Hm, vidis ja sam to nekad probavao ali nisam siguran da li moze.
Znaci imobilajzer i kod kljuc se moraju poklopiti a za komp mozda i ne mora....
Moracu probati.
 
Član
Interesuje li te 1.6 16v kompletan sa imobilajzerom, kod ključem, bravom, procesorom, instalacijom...?
 
Član
Hm, procesor mi ne treba, jer mi taj svakako ne odgovara ali kako bismo se mogli dogovoriti za bravu sa kljucem i imobilajzer??
Da isprobam.Gdje se ti nalazis da se pokusamo sutra naci??
 
Član
imam lika u kod sebe ima otpad fijata pa sad ako te zanima da dam br javi mi se na pp da ne zaboravim evo ti brojevi nekih otpada
065526801 maric otpad
065510518 ratkovic otpad
065573424 zaric komerc otpad
 
Član
Ma ja nema kljuca a i kod je svojevremeno zezao.
Tesa, gdje se nalaze ti otpadi... mislim da nisu blizu Sarajeva?
 
Član
Hm, znas sta je tu zezancija, moze da ne odgovara pa belaj, valja vracati i zezati se...
Ako ne nadjem nigdje u blizini zvacu ove opade da vidim sta oni imaju.
 
Član
jel ti imas sve to sto trazis u autu a samo nemas kljuc ???

Ako je to, to je pickin dim da se rijesi
 
Član
Za 10 minuta i za 300KM, nebih mu dao 300KM za 10 minuta pa da ima zlatne ruke.

Ma slusaj, kod na kompjuteru zeza, da je samo negdje poremecaj na kljucu ili imobilajzeru sve bi to bilo lako, ali posto je na motornom kompjuteru onda mu nema spasa.
Danas sam donosio dvije razlicite brave i kljuceve sa citacem i imobilajzerom ali nist.Opet ne gasi kod na instrument tabli i nece da upali.
Mislim da samo moze upaliti fora da nadjem novi motorni komp ili da nosim nekom elektronicaru da mi to ugasi.
Samo da mi je znati sta on uradi, sta prespoji i ja bih to znao uraditi ali ovako??
 
Top