Potraga za Nissan Skyline r34

Potraga za Nissan Skyline r34

Član
Ovako novi sam ovdje, ali ne i u tuningu, vozim pezoa 307 ali sad trazim nesto za sebe tj ovog nissana trazio po otpadima po pikovima svim stranicama nema, mobile.de nudi ali neki od 20ooo pa dalje pa bih bio zahvalan na svakoj informaciji o ovom autu :D pozz
 
Član
large
 
Nista od toga vjeruj mi , nije to golf da mozes prekucati. Jedina opcija je ako imas nekoga vani da ga na sebe registruje a ti ovde da vozas. Samo ne znam jesi li svjestan cijene tog auta posebno ako je jos GTR i da ne postoji sa volanom na lijevoj strani
 
Član
U hercegovini to ima 10000% tamo je svojevremeno bila na prodaju i svemirska stanica MIR svjeze ofarbana
 
Član
Nista od toga vjeruj mi , nije to golf da mozes prekucati. Jedina opcija je ako imas nekoga vani da ga na sebe registruje a ti ovde da vozas. Samo ne znam jesi li svjestan cijene tog auta posebno ako je jos GTR i da ne postoji sa volanom na lijevoj strani

Znam koja je cijena, znam i za potrosnju ma lahko mi je za registraciju i to to mogu izmuljati sa ovim sto bi radio homonesto da ga prevedem u BIH a volan nije bitan jer cu ga po SA vozati zbog te potrosnje
 
Ja cu opet bit glas razuma iako si mlad da se bezveze ne nadas od toga nema nista drug , ako vec kojim slucajem imas neke lude pare i volis japance ganjaj lancera evo ili imprezu sti ako te zanima ozbiljna snaga , GTR je nazalost nemoguc u Bosni a potrosnja i volan su najmanji problem
 
Top