Potera Velikom Brzinom Ko Je Vise Ugrozio Saobracaj Motociklista Ili Policija

Potera Velikom Brzinom Ko Je Vise Ugrozio Saobracaj Motociklista Ili Policija

Član
Meni zao sto ga autom neopalise kad su ga prvi put stigli, svakako ni ovako nije dobro prosao prvo se sam polomi poslije ga onaj murijak izlemao :D
 
Član
Motor je poslovcno sporiji u zavoju od auta cak i od prosjecnog malo boljeg auta iako puno bolje ubrzava ali ovdje samo ubrzanje nije bilo toliko bitno,to ga je ebalo. :icon_biggrin:
 
Član
Ja se uzivio svaka cast policiji samo ovom nije pametno bilo izac na auto put vec po gradu je trebo u manje ulice al hajd sve u svemu zanimljivo :D
 
Član
Svaka im cast kako ga lijepo sredise i meni je krivo sto su ga ufatili al i on neki smotan pa stisni ga jeboga ti :D
 
Član
meni je bas drago sto su ga uhvatili, meni se cini da je radila veza i da su ga zbog neceg drugog ganjali...
 
BHT Ovisnik
bas sinoc gledam ovo na face-u s rođakom,bas se pitam koje je auto,reko garant neki turbak,al dobro idu:cool:
 
B.M - Floyd je napisao(la):
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/kn79ZHfnV8Q" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Volio bih da vidim ko će ovog da uhvati :icon_twisted: Ima onaj još luđi ali ne mogu da otvorim nešto :lol: Onakvih mi nije žao što ih uhvate,uopšte :icon_biggrin:

onaj nesta melja :lol: al ovaj ga dasa momacki tera :cool:
 
Član
nazaloost vecina je jos uvjek zarobljena u djecijem duhu pa se nekako po defaultu navija za negativce....
 

IGY

Član
-Suki- je napisao(la):
nazaloost vecina je jos uvjek zarobljena u djecijem duhu pa se nekako po defaultu navija za negativce....

vala bas tako

jbt nek su ga uhvatili, bas mi je drago, nema mi nista mrze kad neko psuje na policiju ili nesto bjezi od iste, pa jbt svjesno radis prekrsaj plati i gotovo, nekad mi bude drago kad me murija zaustavi u divljanju, cesto-skoro uvijek progledaju kroz prste, nakon toga nastavim nesto normalnijim tempom voznje, a i kad mi kaznu napise uzmem zahvalim se sto obavljaju svoju duznost i kasnije sebi tersam sto sam bio konj :D no platim kaznu i picim dalje.....
 
Član
naravno, ako bi se svi zapitali shvatili bi da smo kaznjeni za svaki 100-ti prekrsaj iisto tako bi shvatili da smo xxxx puta nekom psovali mater jer se neprimejreno ponasa u saobracaju, a sebe ne vidimo kad to radimo.

for je kad dobijes dijete pa neko stisne gas u potpuno drugoj ulici a ti zgrabis dijete i ljutito se okreces oko sebe da vidis ko je taj manijak, onda sjedes u auto iopalis drift preko pjesackih i mislis da je fora...


eto urpavo sma i sebe opisao, ali barem sam svjestan da sam seljacina za volanom i znam da mi spominju i tatu i mami ne mrzim ih zbog toga :D
 
Član
Ma ovaja na motoru amater neki hoce i nece bjezati :icon_rolleyes::D al voze ovi u policij da valja :cool:

teze bi stigli onog naseg sto vozi konjic -sarajevo za 20 min xd :D

ovaj sa drugog klipa da Bog da da je jos ziv
 
Član
Da su bogdom ufatili i onog sto je za 20 min dosao iz konjica u sarajevo..ko misli da je expert na dva tocku nek ide onda na stazu pa ce vidjet kako ljudi guzove deru
 
Top