Posuda za pranje farova

Posuda za pranje farova

Član
Ugradio sam brizgaljke za pranje farova jos moram kupit jaci motoric posto ovaj nema snage pogonit brisace i perilice farova. Problem je sto motoric ide zajedno sa posudom, dio mogu nabavit al traze broj sasije od 407 koja ima te perace jer kao po mom broj sasije oni bi poslali obicnu posudu....

Da skratim treba mi broj sasije od nekog PUG 407 koji ima perace farova da mogu porucit taj motoric i posudu.......
 
Član
Zar ne mogu preko autodate ili nekog kataloga pronaći tu posudu pa vidjeti koja je oznaka njena pa da tako poruče ,
davno sam oko Honde radio pa sam i tako nalazio neke stvari nez koji je bio program.
 
Super Moderator
Vjerovatno mogu, al im je ovako lakse vjerovatno pa odma znaju sta treba da mu posalju
 
Član
Ja levata majko mila, otiđi ti sale, i potraži na peugeot public service box taj dio, i vidi koji je broj dijela.
 
Član
Ma de bolan levati pa eto kad sam uzimo ono govno za pranje farova kazu moze sve ne treba novi motoric ja znam da treba al haj kontam bolje znaju jbt drzava ja na pps dijelovi razlika nebo i zemlja...
Ovo je majstor pito u Motorexu i ovlastenom, Motorex daje garanciju na svaki dio koji kupis i dodje vrlo brzo 24-48 sati ovlasteni daje ***** po pitanju garancije a djelovi kad stignu stignu moug za 7 dana za 10 15 za mjesec....Plus motorex mi jeftiniji po pitanju djelova....
 
Član
Nisu levati vec hoce ljudi da se ograde. Ti kada njima kazes konkretno sta ti treba (npr. po broju sasije ili part number-u) oni to i naruce i imaju dokaz da si bas to trazio tako kada dodje dio ukoliko ti ne odgovara oni su cisti u tom slucaju. Tako to ide u svim bransama, a ne samo u auto industriji kada se rezervni dijelovi narucuju.
 
Član
Buraz moj hoce oni da se ugrade a ne ograde, Motorexu svaka cast ovlasteni no coment, bilo sta sto kupujes dobijes garanciju ka kupovo usb od 20 KM pa dobijem garanciju u njih uzeo robe skoro 2,50 milje ***** garancija nit popust nit sta...
 
Top