Postavljaju se parking satovi u Tuzli.

Postavljaju se parking satovi u Tuzli.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
u svakom gradu se placa parking a zasto ne i kod nas,stanari placaju 20 30 % sto je extra.
u kladionicama vec pocele opklade koji ce aparat najkrace preziviti
trenutno slatina vs bulevar
quotes 2.25 vs 32,45
www.onlinescores.com
 
Legend
lov2xlr8 je napisao(la):
u svakom gradu se placa parking a zasto ne i kod nas,stanari placaju 20 30 % sto je extra.
u kladionicama vec pocele opklade koji ce aparat najkrace preziviti
trenutno slatina vs bulevar
quotes 2.25 vs 32,45
www.onlinescores.com

:lol::lol::lol: drame jarane
 
Ma ovo je prava stvar...jos da dzasmin pocne naplacivat cestarinu za one nase makadame i bicemo ko prava evropska metropola...ne mogu a da se ne divim gluposti svojih sugrađana citajuci njihove komentare na tuzlarijama "neka neka dobro je to..tako je u evropi svugdje..tako cemo i mi u evropu"...prvo se lijepo izgradi a onda naplacuje...mjesto da je obavio kvalitetan tender za one zakrpe...mislim da je tuzla sada grad s najvise lezecih u evropi..jer svaka zakrpa je minimalno 2cm iznad nivoa asfalta..lov2xlr nisam znao za to..jel znas mozda gdje se moze ta mjesecna il godisnja nabavit?
 
Član
pa nije jos pocela naplata,imas na tuzlarijama link i biche narod informisan.
placanje treba uvesti,dosta je bilo krševa koji po mjesec stoje na parkinzima neko zaboravio.
I NARAVNO U SVAKOM GRADU SE PLACA nek se i kod nas placa,ne bil napravili nesto od tih para,i onaj ko ocekuje da ce to biti nadzirano parking mjesto,nek zaboravi na to,to kome treba,ima garazu privatnu i nek instalira kameru.
i trenutno je to najjeftiniji parking u drzavi tako da brate moj ne mora se svaki dan sa autom u grad,moze se nekad ostavit i malo dalje pa na kafu.
 
Član
kad se neko pjan kulturno posred ulice vozi jedan ce od njih morati da slomi
heheehe
imal iko da to kontrolise ako nema
niko to nece placati

jade zbog nezaposlenosti ljudi a sve u zemlji zamjenili aparatima
 
Član
Moguce da ce se kontrolisati, tj. logicki bi trebalo, primijetio sam i neke stubice kraj svakog aparata, znaci trebale bi kamere biti maybe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top