Poslovanje Euro Expressom

Poslovanje Euro Expressom

Sigurno ste neki od vas mozda i vecina poslovali ovom kompanijom. Ja sam zvao onu tetu na info broj ali mi nije dala nikakve informacije kako ja to da uradim. Pa moze li mi neko od vas objasnit sta treba da uradim da bi poslao paket do Sarajeva ?

:123::123::123:
 
Član
zovem ih pa skoro svaki drugi- treci dan
nazoves ponovo i trazis da neko dode po paket da ga mozes poslati, ili trazi broj od vozaca il odgovornog za tvoje podrucije, i slobodno se cjenkaj za kilazu kada dodu po paket , nemoj cutati pa koliko on kaze nego zamoli , malo kroz pricu onako/ ovako , onda sledeci put zovi njih direktno i nemoj centralu
 
Član
Znaju i vozaci iskoristiti priliku ako prvi put saljes/ako nisi upucen u cijene ,

reko samo da ti spomenem sta se moze desiti jer neznas koga ce ti poslati
 
Bio si u pravu. Napisao je tamo na onom listicu kojeg i sada imam kod sebe da je paket tezak 2kg i doslovno oderao momka 18 km za jebeni lip u kojem nema 0,5 kg svega. nema vise poslovanja preko njihove firme. Adios amigos.

Lock na ovu temu.
 
Član
Izvini drug,ali nisi u pravu!Pa ne mozes to poslati kao dokument od 0.5 kg...u euroexpresu najmanji paket je do 5 kg s cijenom u zoni II 14,00 maraka plus pouzecem 5 KM...svake sedmice ih zovem,vozaca znam licno,pa opet placam kao svi ostali...
 
Član
11,70 je cini mi se paket, a ako ide povrat novca onda je paket 18...manje vise su svi tu s cijenom...bio je na njihovom sajtu i cjenik :D
 
Član
za male pakete sa plaćanjem pouzecem meni naplate oko 13i kusur, zato sam napisao da se dogovara sa vozacima i ne centrali pojasnivati bilo sta i govoriti tezinu, i kako ja znam nemaju oni nikakvih zona, najvise saljem pakete koji su izmedju 15 i 30 kg, svako mjesto je ista cijena , samo sto ih zovem stalno (sedmicno sigurno 3puta) dogovaramo se za kilazu npr. ako imam u jedno mjesto 2paketa po 20kg oni meni stave 25 kg, solidno spusti kilazu ipak je to onda u cijeni ogromna razlika i nikada ne uzimaju inaj DGL od 10%
ali to je stvar vjerovatno koliko ih puta zoves i koliki ceh imas krajem mjeseca kod njih , ali izalaze u susret jbga na kilazi i ja ustedim i to fino naravno da mi se ne ispalti za blize okolne gradove ih zvati mada me i tu nekada hajd da kazem pocaste
 
Član
adams je napisao(la):
11,70 je cini mi se paket, a ako ide povrat novca onda je paket 18...manje vise su svi tu s cijenom...bio je na njihovom sajtu i cjenik :D

tu je to negdje, ja sam slao za orasje, 10 i nesto je bila postarina, to je platio kupac pa ne znam tacno, a povrat novca je 9.70
 
Član
Intereuropa,zakon sve moguce pohvale za njih 4 felge 33KM ili npr normalne kilaze paketi 12KM a niti naplacuju dodatno povrat novca ili ness slicno a plus sto su jako usluzni i sto se mozes sa vozacima sve dogovorit ;)
 
Član
Državna pošta, tj. pošte...nikad nikakvih problema, a koliko vidim i jeftiniji su od tih brzih pošta...neka su i par dana sporiji, ali to ne igra nikakvu ulogu...
 
Član
ja fakat nekontam sto ljudi izbjegavaju BH postu. ja posaljem citav elektro servo (preko 10 kg) iz Sa u TZ i ljudi naplate manje od 9 km, pare mi stigle za 2-3 dana. meni covjek poslao 10 sarafa za felge iz BL u Sa jednom od ovih agencija i platim 12 km dostave, a citav paket kosato 20 km.
 
Top