posjedujem 2 dijelne ili 3 dijelne felge,koliko vrijede

posjedujem 2 dijelne ili 3 dijelne felge,koliko vrijede

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
znaci imam 4 oz racing felge,skoro iste kao bbs rm dezenom srca,sada nazz da li su 2 dijelne ili 3 dijelne,,svi cepovi su tu i oni su obicni rubovi tj fabricki,nisu sirene,eh sad me zanima posto su felge u extra stanju i to kolika bi bila njohova cijena npr ako je cijena 300 ja cu ih dati za 250 jer mi samo dzaba stoje,,,znaci ajmo tjuneri treba mi info,i da raspon sarafa je 4x100,,felge su extra,,,i da origigi slike sutra u oglasu

evo kako izgledaju znaci skoro kao i bbs rm ali ove su ozove
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCUQGNWJbUFyRoQ1fljfV_-EGdDxW0_8IgZImnCUVfhKqHw-UimGbu6hTw ;)


ajmo pomoc znaci interesuje me koliko km vrijede jer ja sam ih dobio u nekoj kompenzaciji ;)

edit:felge su 15 inca
 
Legend
ajde druze prvo slikaj felge, procitaj nam sta pise ispod cepova, koju su tacno model, to ti igra ulogu..
nazalost, trenutno je bbs hit, i svi to ganjaju, ja sam nedavno tako naletio na oz turbo, mislio da cu ih dobro unovcit, kad ispade da ne vrijede nista.. kod nas, vani je vec druga prica.. zbog toga..

i da.. vrijednost felgi kod nas ovdje je tesko procijenit, pogotovo zbog situacije kakva jeste, malo ljudi to trazi trenutno, malo ljudi cijeni vrijednost takvih felgi (nazalost) tako je da to bas diskutabilno..

kako god, sretno sa prodajom :)

i da.. zaboravih reci
ako su OZove, najveci problem u svemu tome je sto je oz napravio kljuc za odvrtanje istih, sa 10 resa (10 kantni) koji kod nas nemoguce naci, bar do sada koliko sam ja trazio, a polovan na ebayu neces vjerovat kosta oko 50-100€ jedan,a treba ti 8 i 10mm..

fakat sranje :icon_mad:
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
ajde druze prvo slikaj felge, procitaj nam sta pise ispod cepova, koju su tacno model, to ti igra ulogu..
nazalost, trenutno je bbs hit, i svi to ganjaju, ja sam nedavno tako naletio na oz turbo, mislio da cu ih dobro unovcit, kad ispade da ne vrijede nista.. kod nas, vani je vec druga prica.. zbog toga..

i da.. vrijednost felgi kod nas ovdje je tesko procijenit, pogotovo zbog situacije kakva jeste, malo ljudi to trazi trenutno, malo ljudi cijeni vrijednost takvih felgi (nazalost) tako je da to bas diskutabilno..

kako god, sretno sa prodajom :)

ma vjeruj mi da mi nije u cilju zaraditi brdo love sto se kaze,vec samo da ih nebacim u aluminij kontas,dobio sam ih u kompenzaciji a sutra ujutro detaljne slike i natpis cepova posto sam vec okupan i sl jer trebam u grad pa da nesilazim u garazu,ugl ni ja neocekujem puno para vec samo da ih se rijesim da ih nebacim u Al,tako daaaaa ;)
a gledam vani ljudi po 400 eura daju te ko u tebe oz turbo i to fale cepovi i sl,,tako daaa objavi na vw cro forumu i sl msm da ces tu extra proc ;)

edit:uhh jbt zar toliko kosta taj djavolji kljuc,cccc ma i nebrinem se puno jer necu ih radit il sl,,,
ps:a vjeruj tebe sam najvise ceko da se javis jer ti si "devero" sa ti m dvodijelni i sl s*anjima
 
Legend
vidjet cemo, dok saletim cepove, i restauriram ih, vjerovatno cu ih sebi ostavit.,. svidjaju mi se pravo :)
cekam te slike ;)
 
Početnik
.nOKe je napisao(la):
vidjet cemo, dok saletim cepove, i restauriram ih, vjerovatno cu ih sebi ostavit.,. svidjaju mi se pravo :)
cekam te slike ;)
te oz turbo su prelijepe ,ugl ujutro aBd slike i detaljan info pa da vidimo sta i kako ;)

thx na pomoci ;)
 
Član
trebamo probat kako na Policu stoje, ako bude valjalo da se dogovorimo, hocu i ja malo german styler da budem:cool::cool:
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
trebamo probat kako na Policu stoje, ako bude valjalo da se dogovorimo, hocu i ja malo german styler da budem:cool::cool:

pitao me je jos neko ali nazalost felge prodate,otisle za 430km u zagreb,ali ako je neko voljan nasao sam jos jedne slicne,jbt od niceg pretvorise se u extra zaradu :cool::cool:
moze lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top