Posao u Kataru - informacije !!!

Posao u Kataru - informacije !!!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stari...

ja ti pojma nemam o katru


al sam gledao na hrt kako je neki njihov otisao tamo raditi i ostao tamo , radi za neku tv ....i kao ici ce kod njegovog gazde ili prijatelja nemogu se bas sjetiti...

covjek ima milione, ona voditeljica iz hr, stavlja orglicu oko vrata vrijednu 500 000 eura ..i tako dalje ...

cojek ostavio kljuceve od mercedesa s , otvorio vrata i u shoping tako ga je nasao i kad je izasao iz prodavnice ...

znaci covjek je pohvalio sve moguce , taj hrvat isto kaze da mu odlicno
 
a recimo da imas tamo nekog od rodbine ili prijatelja,da li mogu oni srediti radnu vizu?i da li postoji mogucnost da preko njih dobijes solidan posao?
jako mi je bitan odg jer kujem planove,imam tamo nekog..
 
abdulmalik je napisao(la):
a recimo da imas tamo nekog od rodbine ili prijatelja,da li mogu oni srediti radnu vizu?i da li postoji mogucnost da preko njih dobijes solidan posao?
jako mi je bitan odg jer kujem planove,imam tamo nekog..

Garantno pismo ti mora poslati firma, koja ce dole biti odgovorna za tebe, to je uslov za radnu vizu. Tako je bar u Saudijskoj Arabiji, neznam za ostale zemlje.
 
pa ako imas dole rodbine, vjerovatno ces lakse izganjati turisticku vizu, a onda dole mozes se aktivirati na traznji poslova, ako ti se posreci i uspijes pronaci nesto onda ces sa firmom lakse sredit radnu vizu.
 
Član
RE: Posao u Kataru - pomoc

bmw e30 je napisao(la):
djogi86 je napisao(la):
Pa ne znam ali jesi li vidio na tv-u kakvih je sranja bilo bas sa katarom.Problem oko ispalte plata, losi uslovi, losa hrana...
Nemam pojma ali ako ces ici kao fizicki radnik bolje ti je nemoj.
Nece tebo niko stediti sekunde, eh sad ako si zavrsio skolu onda mozda i nije losa idejač
Samo znaj da kad tamo dodojes ti se uzima pasos na odredjeno vrijeme, pa ako si fizikaner onda moras rintati koliko ti oni kazu jer ne mozes kuci.

Druze pomjesao si lonce....to je bilo frka u Azerbejdzanu a ne za Katar...a i to za Azerbejdzan je bilo vise medijska hajka i rat izmedju gradjevinskih firmi ,to znam jer mi je stari vec 2 godine bio tamo,i sad nije jedan covek koji se mislio vratiti tamo nemoze jer su ovi prosli napravili sranje tamo,a bilo je lijepo kad su donosili po 10000 KM za 6 mjeseci jel tako ?? A za Katar sam cuo samo najbolje i jer su mi kolege tamo vec duze vreme...

tak0po je druze slazesm se sa tobom u potpunosti i ja sam jedan od radnika u Azerbejdzanu radio sam tamo skoro 3 godine i bilo mi je jako lijepo ka sto rece bmw za 6 mjeseci ja sam donosio poprilicno dobru svotu novca kuci i sad bi se rado vratio ponovo tamo ali malo teze sad ide al se iskreno nadam da cu uspjeti da odem ponovo i da na pomenem da ti niko nije uzimo pasos da ti nebi otisao kuci vec radi viza i radi toga sto su nasi ljudi taki napiju se i izgube pasose pa to firmu malo kosta vise nek sto treba a pasos mi je bio uvek na raspolaganju i nije mi niko nista branio ili govorio kada cu kuci 6 mjeseci je bio uslov da ti firma plati sve troskove avio kartu smjestaj i rezije koje nisi nimalo bile male pa tako jako mrzim sto neki pricaju gluposti a ustvari nemaju pojma sta je bilo i kako nego su samo culi pricu rekla kazala a sto se tice katra imam druga tamo i kaze da nije nimalo lose samo je alkohol jako skup i zabrenjen ali kaze da se ipak nace i da je jako vruce et od mene toliko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top