posao u inozemstvu

posao u inozemstvu

Član
Pozdrav,da li neko ima iskustva da je isao u saudijsku arabiju da je radio (fizicke poslove),kako se placa i jel sigurno............
 
Član
Imam 2x prijatelja u Katru,2 puta su isli i po godinu dana radili na gradjevini,dosta je strogo,npr jedan je momak zaboravio mistriju na skeli i postavio je sebi 3x bloka popeo se da dobavi mistriju nadzornik ga vidio istog momenta ga isplatili i poslali kuci,razlog mogao je da se povrijedi,plata uredna neznam kolika je tocna suma ali sigruno da se moze da zaradi,sve uredno samo da je kompanija koja unajmljiva sigurna a skoro sve jesu a za ostalo tipa smjestaj prehrana ovo ono nemas problema....
 
Član
imam par drugova koji sad uskoro idu dole preko provjerenog covjeka sve uredno preposteno kazu da se za god moze ustediti oko 30 000 provjereno
 
Član
jel istina da se ne moze ostati vise od 3 mjesece toliko traje radna viza...........
 
mozes ostat koliko hoces jer radnu dozvolu tamo dobijas ;)
kad istekne gazda te samo izvede i ponovno uvede u drzavu i nastavis s radom ;)
 
Član
radis 6 mjeseci i ovamo moras doc i bit mjesec dana pa opet tamo 6 mjeseci naravno ako se svidis poslodavcu. iz prve ruke informacije drug mi ide tamo 1 aprila :)
 
Top