porshe 911

porshe 911

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
posto sam zainteresovan da kupim pomenuto auto kome je crko mjenjac pa me zanima vase strucno misljenje da li mogu da stavim drugi mjenjac u njega od drugog vozila posto procitah malopre da je stavljan motor od golfa trojke
svaki vas odgovor ce mi pomoci
unapred hvala
 
Jeste izvodivo jer su VW i Porsche bile "bratske" kompanije ...Vidio sam da u Bubu ide taj motor i u recimo T1 kombije...
 
Član
sta se smijete, ne pita covjek sto mu je dosadno.....zavisi koja generacija 911, koje godiste? Jesi siguran da je 911 u pitanju? Sve je moguce osim drvene peci i gumenih masica, a i one ako platis dovoljno..... ljudi su svasta izvodili s njima, koliko znam u kalesiji ima jedna 924 s VW dizel motorom u sebi.....
 
jeste bas oko toga sam cito porshe 924s da mu je ugradjen dizel motor od trojke znam samo da je 911 sutra bi trebalo da ga pogledam bas detaljnije pa cu znati koji 911 posto ih ima vise vrsta
 
Član
od 911 bas i ne znam za motore da pasu, ugl. su zrakom hladjeni itd, mozda sto roki kaze od kakve bube, transportera ili sta sl? Ako ces ga ici gledati, vidi koja generacija, godiste, koji motor, i ako mozes napravi par slika motora, lokacije nosaca i sl. da probamo ocijeniti da li su isti kao u nekom VW....i mjenjaca naravno, salt teble da li je na polugice/sajlice, kvacilo hidraulika ili sajla itd.
 
Član
ma da, 924 je entry model, i moze milion posto.....a 911 kao sto rekoh je ipak malo drukcija zvjerka....al' nek poslika pa osmekamo
 
meni je samo bitno da ubacim mjenjac jer je za taj auto 3000 eura jos carina i peripetija ima jos pa je covjek odusto od toga lako mi je za motor
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top