Porsche Boxster S by Chris Harris

Porsche Boxster S by Chris Harris

Član
Odlican test, nakon ovoga ne moram pogledati vise nijedan test Boxstera, sve je rekao sto me interesovalo.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gk-6s-ZhlYs[/video]

Samo steta ovog ESP-a, kao i rucne kocnice na "dugme", fakat ne znam zasto je toliko forsiraju.
 
Član
rucnu na tipku furaju zbog ljudi ko sto je moja sestra, i slicni ode na posao vozi se nekih po sata i onda me nazove i kaze nesto mi svjetli crveno na tabli ,. a da nije do nje sto je zensko decko joj pokusava da se popenje uz ulicu i nece mu avto da makne,., je minut prije sjedo i upalim mu auto i naravno rucnu poteglim kaze da on to nikada ne koristi,.,.,
a za esp,.,., zbog ovih gore navedenih i gorih od njih
 
Član
Ovo je ipak Porsche, ne VW koji je za svakoga, ovo bi trebali biti malo napredniji ljudi :icon_biggrin:

Meni rucna kocnica najvise treba kod parkiranja u uskom prostoru, tu vazda rucnom kocim, njeznije tada mogu upravljati kocenjem a i znam u milimetar kad ce i koliko uhvatiti, posebno ako je blaga uzbrdica pa desna noga na gasu stalno. A dobra je stvar i za zabave... :D
 
Član
ovi su samo malo vise razmazeniji i imaju bruka vise para a porschea voze za to sto im je to statusni simbol slabo ga ko kupi da uziva u onome za sto je napravljen,.,

stanujem u svrakinu na brdu namjestam oblake iznad sarajeva da nije rucne sumnjam da bi ikada stigao kuci vazda neko se strmoglavi odozgoo
 
Moraju ga što više primaknuti širem broju kupaca jer malo je onih što Porsche gledaju kao npr. Chris Harris ili ja ..... :D :lol:

Ova elektronička pomagala kao što su volan i ručna kočnica su pičkasta riješenja za vožnju po Beverly Hillsu i sličnim mjestima. A vožnja preko prijevoja Stelvio zahtjeva nešto potpuno drugo, puno jednostavnije. :icon_smile:


Posebno mi se sviđa u testu ono šta je rekao za pdk, dsg i ta sranja. :cool: :cool:
 
Član
Ziku ovog komicara iznad, sto sanja Saxa i kad je budan :lol:

Pa upravu je za manualac, najbolji je izbor i sto se kontrole tice a i zabave u voznji (ako je dobar mjenjac).
Sad brzina je druga stvar... :icon_biggrin:
 
Top