Porsche 924.....moj ljubi ga majka

Porsche 924.....moj ljubi ga majka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Covece, uvek sam se lozio na ovaj auto, kao klinac sam imao nekoliko igrackica 924, 944, 928... Cak sam imao i mazdu RX7 koju sam zvao 924 jer mi to "mazda" nikako nije lezalo :D ... Mi smo u Beogradu ovaj auto zvali "radnicki" :D... Posto si u Sarajevu nadam se da cemo se negde sresti, jos ako si sa Kosevskog, ili okoline, mislim da te cak i licno znam!
 
deez je napisao(la):
Covece, uvek sam se lozio na ovaj auto, kao klinac sam imao nekoliko igrackica 924, 944, 928... Cak sam imao i mazdu RX7 koju sam zvao 924 jer mi to "mazda" nikako nije lezalo :D ... Mi smo u Beogradu ovaj auto zvali "radnicki" :D... Posto si u Sarajevu nadam se da cemo se negde sresti, jos ako si sa Kosevskog, ili okoline, mislim da te cak i licno znam!

hahahahaha:lol:
znaS mE znaM tE...:lol:
nisam na Kosevskom nego tacnije u Barama
reci ime da se Identifikujemo mozda se i znamo :D
 
Član
men se cini da se on 'prodavo'...al je klasika extra porse je to ne pita se za godine...koja milja u restauraciju bi ga pravo osvjezila a vrijedi uloziti u njega

a i sto sam nasao nekog pacijenta na piku ubacio u ovakvu makinu u 1.6dizela od 40kw:lol::lol:
 
AnDel je napisao(la):
men se cini da se on 'prodavo'...al je klasika extra porse je to ne pita se za godine...koja milja u restauraciju bi ga pravo osvjezila a vrijedi uloziti u njega

a i sto sam nasao nekog pacijenta na piku ubacio u ovakvu makinu u 1.6dizela od 40kw:lol::lol:

jeste prodavao se i ovaj moj na piku a i na marketu
samo nija neznam bili pisao ili srao a niko od raje realno ne cijeni tudji trud pa cu tako i ja najvjerovatnije odustati od prodaje :D
a sto se tice onog pacijenta sa dieselom mogu mu samo zazeljeti da mu klipnjace pucaju svakih 7 dana dok nedodje tobe i nevrati originalni motor :icon_twisted:
btw mogao je pokusati i plin staviti manje je bolno za sportska ol skul auta :icon_biggrin:
 
Član
ma nema sta to je raritet takvo auto je najbolje srediti da bude cakum pakum i inace se to auto nikad neprodaje ko je ugrabio ugrabio nema ih gotovo nikako jos i tih malo ljudi uniste...ja bi ga prije u rijeku gurno nego u njeg stavio 1,6d ko onaj krkan
 
AnDel je napisao(la):
ma nema sta to je raritet takvo auto je najbolje srediti da bude cakum pakum i inace se to auto nikad neprodaje ko je ugrabio ugrabio nema ih gotovo nikako jos i tih malo ljudi uniste...ja bi ga prije u rijeku gurno nego u njeg stavio 1,6d ko onaj krkan
hahahahahha:lol: vala bas :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
odlican porsche:cool::cool: samo kakve felge sa falcom tipa one kao na 944 petokrake sto su dolazile:cool:
 
CoL3-99 je napisao(la):
odlican porsche:cool::cool: samo kakve felge sa falcom tipa one kao na 944 petokrake sto su dolazile:cool:

tooo lave:D
al nikako da nabasam na nekog 944 starnca :icon_rolleyes:
da malo secnem recnem brusnem i tako to :icon_biggrin:
al ko ceka taj...... ostari:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top