Porsche 911 GT3 RSR

Porsche 911 GT3 RSR

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Porsche je promovisao unapređeni 911 GT3 RSR, model za 2009., koji predstavlja najsnažniji trkački auto na bazi Porschea 911.

Što se izgleda tiče, 911 GT3 RSR za 2009. je dobio redizajnirani prednji kraj, veće otvore za vazduh, dok zadnje krilo sada ima veće mogućnosti podešavanja.

Za pogon ovog sportiste (težine 1245 kg) je sada zadužen 4,0 litarski šestocilindrični bokser motor sa 331kW/450KS pri 7800 o/min. i 430 Nm obrtnog momenta pri 7250 o/min., čija se snaga preko sekvencijalnog šestostepenog menjača prenosi na zadnje točkove (inače BBS alu točkovi od 18 inča).

Pors911_R_0.jpg


Pors911_R_1.jpg


Pors911_R_4.jpg


Pors911_R_5.jpg


Pors911_R_6.jpg


Pors911_R_7.jpg



nisam ponovio nijednu sliku
:D
 
Član
jedino mi se ne svidja izduv,jer su cijevi okrenute prema sredini auta,ostalo je extra,mada mu fali DVD unutra:lol::lol::lol:
 
Član
preruzan,seljacki nadzidzan,a farovi sto su onoliko zuti ko da se neko popiso u njih
 
Član
jest on sila, brz i sve, ali mi je smijesan nekako, furka sa crnim zmigama i zutim svijetlima, rorhre pre unutra, onoliko onih ko biva usisa na "haubi", a nidje veze nazad motor, na super sport inacicu chrom felne c.c.c.c.c

al sam okino an ventilaciju i one alu cijevi haha :lol:
 
tibor987 je napisao(la):
jest on sila, brz i sve, ali mi je smijesan nekako, furka sa crnim zmigama i zutim svijetlima, rorhre pre unutra, onoliko onih ko biva usisa na "haubi", a nidje veze nazad motor, na super sport inacicu chrom felne c.c.c.c.c

al sam okino an ventilaciju i one alu cijevi haha :lol:

eh to vec ima veze,malo jest glupo,al da je "seljacki nadzidzan" jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top