Porodično auto cca 8.000 KM

Porodično auto cca 8.000 KM

Član
Velike kilometre? Ne bjezim od remena jer to mi nije problem promjeniti jednom u 5 godina.

Poslano sa mog LeTV x600 koristeći Tapatalk
 
Ako nisi vozio zadnju vucu do sad i imas brda do kuce-zaboravi.Da se voziti kad se savlada,ali za pocetnika nije.Inace malo vece porodicno auto koje je benzinac tesko da ce trositi ispod 10l po gradu,uglavnom ide preko.Uostalom ako ti je problem 10-12l benzina ili jos bolje plina kupi sebi dizela ili biciklo.Ja bi gledao nekog volva za te pare.
 
Član
Lijepo izgleda, al stvarno puno presla.

Za 7 dana ce biti na 160 hiljada. Neki dan lik me zove, njemu je bitno da je stvarna kilometraza i da ima servisnu..i dodje pogleda sve ok al puno presla..odoh kaze u Visoko da pogledam jednu pa cemo se cuti..i kupio tu u Visokom, godinu stariju, vracene kilometraze i bez servisne, al' sverco "garantuje za porijeklo i kilometrazu"...servisna kaze izgubljena na carini..
 
Član
Za 7 dana ce biti na 160 hiljada. Neki dan lik me zove, njemu je bitno da je stvarna kilometraza i da ima servisnu..i dodje pogleda sve ok al puno presla..odoh kaze u Visoko da pogledam jednu pa cemo se cuti..i kupio tu u Visokom, godinu stariju, vracene kilometraze i bez servisne, al' sverco "garantuje za porijeklo i kilometrazu"...servisna kaze izgubljena na carini..
Ko ti je kriv sto ti ne znas vracati kilometrazu, umjesto da si naucio kako se vraca kilometraza na autu ti si ucio kako se cipuje :)
 
Top