Poredjenje-Glasanje Land Rover VS Ostali

Poredjenje-Glasanje Land Rover VS Ostali

Koji bi odabrali


  • Total voters
    18
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
gallery.Par.0266.Image.jpg


ml63amg06.jpg


1-2007-bmw-x5.jpg


lr21.jpg


2005-land-rover-lr3-front.jpg
Land_Rover_Sport_Supercharged.jpg


Mene zanima, dali bi Vi, da ste u mogucnosti (finansijki) odabrali neki od Land Rover- modela prije nego neki od ovih drugih navedenih. Imajte na umu da ce servis biti obezbjedzen u BiH, prodaja takodje.
 
Član
vjeruj mi slusajuci komentare siroke AutoMoto javnosti o novim modelima land rover-a tesko da bi se odlucio za za neki od njih. zato moj glas odlazi za BMW, a iza BMW je definitivno Mercedes. ovo ostalo je samo sminka a ne kvalitet i ono sto bi terenac trebao da predstavlja, a to je vozilo koje se prema svojim karakteristikama odlicno snalazi u voznji van ceste, a isto tako dobro i na cesti.
 
Član
Ja bih uvijek uzeo Land Rover-a, zbog jednog jednostavnog razloga a to je da je on najiskusniji u segmentu terenaca i po meni je on jedini auto od ovih koji liči na terenca. Ne bih nikad bježao od njega. Drugi po redu na listi želja kod mene bi bio ML Mercedes, jer ipak je to prestiž. BMW pa onda Audi, koji mi je ujedno i najružniji SUV vozilo ikad napravljeno.
 
Legend
Nebih se slozio, naprotiv osim Toyote LC slabo koji moze ispuniti ocekivanja terenca.
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Ja bih uvijek uzeo Land Rover-a, zbog jednog jednostavnog razloga a to je da je on najiskusniji u segmentu terenaca i po meni je on jedini auto od ovih koji liči na terenca. Ne bih nikad bježao od njega. Drugi po redu na listi želja kod mene bi bio ML Mercedes, jer ipak je to prestiž. BMW pa onda Audi, koji mi je ujedno i najružniji SUV vozilo ikad napravljeno.

slazem se
 
Član
Meni iskreno, od terenca treba samo povisena podnica i 4x4, za snijega, a za to bi X5 bio sasvim dovoljan. S obzirom da ima najbolje cestovne karakteristike, on bi bio moj izbor. Land Roveri novi *(predstavljeni u zadnje 3-4 godine) su izuzetno moderni i imaju dobre karakteristike, al im je pouzdanost u klincu...
 
Član
Prvo Mercedes i to ako moze u ovoj AMG verziji, pa onda Range Rover al´ Sport... onda BMW i na kraju Audi...
 
hm, jedna stvar koja je uvjek mene iritirala je razlog za kupovinu nekih njemackih SUV-ova. u glavnom se dobiva izgled i...izgled. misljenja sam da ako vec uzimam veliko auto sa dobrim ground clearencom, ono mora da ide kako treba i po terenu. ako je itko od vas gledao kako je Jeremy Clarkson odvezao Land Rovera Discovery-a na vrh Skotskog brda, razumjet ce kako meni nema niti jednog boljeg SUV-a! Izgleda stvarno fenomenalno, a u rukama laika za off road voznju ako sto je J. C., popet ce se i po najzahtjevnijem terenu. to je nesto sto BMW, Mercedes i Audi mogu samo sanjati..
definitivno Land Rover
 
Član
Pa cisto sumnjam da ce neko vozit ovo po off roadu, ipak svaki od ovih gore kosta vishe od 100 000 maraka:D

Uglavnom ja bih prvo uzeo BMW-a, pa onda Land Rovera, ML-a ... :D
 
Član
Zavisi kojeg mi Land Rovera dajes i zavisi za sta ga koristit...ako za terena, onda Defender (po mog. kratki), koji je jos uvijek ne prevazidjen terenac. Ako hocu luksuz onda uzimam Range rovera definitivno, jer mi je i on sto se tice luksuznih terenaca nedostizan...za BMW-a sam onako glaso, al zna se sta je Range Rover. btw, Freelandera ne bi nikad uzeo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top