Popravka ogrebotine na alu felgi, gdje?

Popravka ogrebotine na alu felgi, gdje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz drustvo, evo ovako interesuje me sledece, nasao sam sebi neke felne 16" sa gumama originalne vw za svoju cetvorku, tri su u extra stanju felge ali jedna je malo zagrebana na 2 - 3 mjesta :icon_sad: , pa mi to para oci i dvoumim se dali da ih uzmem ili ne, e sad da li se to gdje kod nas moze popraviti i gdje i koliko to kosta otprilike? :icon_question: :123:
 
Član
Mos kod svakog auto lakirera :icon_smile:

Ako je puno osteceno neka je prefarba citavzu samo tu al mogu i samo na dijelovima uradit.dobro odrade prelaze i ne primijeti se da je samo dio farban,a nije vala skupo ni da citavu ofarbas :icon_rolleyes:

Ako su felge dobre kupuj ,bitno je da nisu krive a ogrebotine se daju sredit ;)
 
adi187 je napisao(la):
Mos kod svakog auto lakirera :icon_smile:

Ako je puno osteceno neka je prefarba citavzu samo tu al mogu i samo na dijelovima uradit.dobro odrade prelaze i ne primijeti se da je samo dio farban,a nije vala skupo ni da citavu ofarbas :icon_rolleyes:

Ako su felge dobre kupuj ,bitno je da nisu krive a ogrebotine se daju sredit ;)

Super, hvala druze na odgovoru, onda ih najvjerovatnije kupujem, jer i gume su ko nove i felge nisu krive, a i cijena je pristupacna i dace najvjerovatnije da platim u dvije rate... Nista nacu nekog onda da mi to sredi jos ako nije ni skupo :icon_smile: Pozz ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top