popravka mjenjaca?

popravka mjenjaca?

ima li ko, ili zna li majstora koji popravlja mjenjace?
da li se ko susretao s tim?
postoji li mogucnost da se ojaca mjenjac?

cuo sam da neki lik dobro u mostaru radi to..?broj?
 
Član
ma mozes i sam rastavljati ako se razumijes malo bolje oko mehanike, nije bas neka ogromna komplikacija, sto se tice ojacanja mjenjaca, jbg ako nadjes dijelove od jace legure tako ces ga i ojacati, npr jace viljuske, sinhrone, zubcanike itd...
 
Član
Hamo mostar ...

062/292-550

Kolegi radio audia i jos dosta raje vozi kod njega extra radi cuo sam ...
 
Legend
Muki sa saxom je radio kod nekog majstora gore na palama, kazu da isto dobro radi i on je zadovoljan sa svoji, konkretno vezano za skracivanje brzina, "ojacavanje mjenjaca" i sl..

Pitaj njega pa vidi sta i kako..
 
Član
Ne postoji mogucnost da se ojaca mjenjac, bar ne kako si ti to zamislio. Mozes kupiti vec jaci mjenjac ili od neke firme koja pravi komponente za mjenjace, jace komponente ili cak dati da ti to naprave, ali to kosta mnogo novca. Ovaj majstor kojeg .nOKe spominje to je lik koji i meni odrzava Saxa, on servisira i dosta aute za brdske trke. Moze ti popraviti evenutalno tvoj mjenjac ili ako imas neki mjenjac koji znas da vise snage trpi, da ti od njega prepakuje dijelove koji mogu u tvoj, ili stavi kraci diferencijal itd, naravno ako ima dijelove. Za Citroen-Peugeot moze uraditi prakticno bilo sta, jer dijelova ima mnogo...
 
Top