Popravak izlaza na pojacalu

Popravak izlaza na pojacalu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
40 KM kod nas nece ni da otvaraju pojacalo ,odmah kaze nije ispod 40 , al sve zavisi od majstora!
 
Član
To je malo diskutabilna tema! Trebas odnijeti majstoru i da ti napravi procjenu, jer nisu svi izlazi isti. Recimo ako je u pitanju izlaz izveden sa integralnim kolom to nije problem i cijenu ti diktira sam dio, al ako je u pitanju tranzistorski izlaz tu se vec sve mijenja! Za popravak tranzistorskog izlaza treba majstor koji zna sta radi i obicno je malo skuplje za odrzavanje
 
Član
acer5101 je napisao(la):
To je malo diskutabilna tema! Trebas odnijeti majstoru i da ti napravi procjenu, jer nisu svi izlazi isti. Recimo ako je u pitanju izlaz izveden sa integralnim kolom to nije problem i cijenu ti diktira sam dio, al ako je u pitanju tranzistorski izlaz tu se vec sve mijenja! Za popravak tranzistorskog izlaza treba majstor koji zna sta radi i obicno je malo skuplje za odrzavanje

I nemojte dizati stare teme ponovo na noge ;)
 
Član
nivoST je napisao(la):
meni za Mchammera 32kn

pa nije ni cudo .... samo jel 32kn sa radom il je to bilo samo da dio/djelove? .... nesto mi to suvise jeftino ako je bilo sa rukama sve 32kn .... a i koji majstor danas ne zaokruzuje cifre hehe ....
 
Član
eddo je napisao(la):
nivoST je napisao(la):
meni za Mchammera 32kn

pa nije ni cudo .... samo jel 32kn sa radom il je to bilo samo da dio/djelove? .... nesto mi to suvise jeftino ako je bilo sa rukama sve 32kn .... a i koji majstor danas ne zaokruzuje cifre hehe ....

Mchuricane 4x375w
tako ne njemu piše
ja ti kažen ostavija ga čoviku sa 4 pokvarena izlaza i doša po nejga PLATIJA 32KN je da ga je radija mis dana al pojačalo i dan danas svira

istina da mi je taj dosad napravija brdo stvari al uvik je sve naplaćiva
 
Član
to je onaj McHammer 1500
imao sam takav amp
http://www.mchammer.it/MHA1500.htm
ako mislimo na isto ;)
 
Član
Imao sam isto i sluzilo me je dobro dok ga nisam prodao,cim je otisao u druge ruke nazalost stradao :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top