Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da se i ja javim,ziv sam,golf je jos uvjek u perfektnom stanju :),samo sam bbs prodao posto to nije za voziti svaki dan,stavljeni smoked farovi,recaro od mk4 kao sto su bila u njemu i redovno se odrzava i na prodaju je golf
18072012108.jpg

18072012109.jpg

18072012111.jpg

18072012104.jpg

18072012105.jpg

18072012107.jpg

18072012110.jpg

18072012112.jpg
 
mozda je previse ovakvih poruka al stvrano na ovakvom autu najbolje lezi bbs ili ja nisam navikao vidjet ovakvog golfa na petkrakama ;)

i dalje je prava sminka :cool:
 
Član
jedna od malobrojnih duja koje bih rado imao u svom posjedu, bile bbs na njoj ili ne auto je prejeben
 
Član
meni je unutrasnjost prejaka kako strpa ova sjedista ovdje jel bilo rezanja puno...:icon_smile:
 
to samo Dalibor(vlasnik golfa prije mene koji ga je sredjivao) zna koliko je se napatio oko sjedala od mk4 da ubaci u njega evo ti link od projekta pa ako zelis ubacivati pogledaj slike
http://www.bhtuning.com/project-golf-mk2-by-d-llygti-t-61824.html
 
soffa je napisao(la):
meni je unutrasnjost prejaka kako strpa ova sjedista ovdje jel bilo rezanja puno...:icon_smile:

da se ljudi nebi zavaravali,, prednja sjedista se ubace zacas, samo se nosaci pomjere na sirinu dvicinih kanalica,, za zadnju klupu se zavari nosac na solju,, donji dio se zasarafi izbuse se rupe i to super izgleda,, e sad Dalibor je to radio da bude fabricki,, a to iziskuje pomjeranje kanalica sa poda,, za prednja, a za zadnja mnogo vise kemijanja,, ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top