ponovio se i ja - Fiat Stilo SW

ponovio se i ja - Fiat Stilo SW

Član
RE: ponovio se i ja

jest iz italije je dosao iz nekog salona u milanu jer dobio sam sve papire i sva tri kljuca 2daljinska + 1 obicni i sve cetiri nove ljetne gume pireli p7
ja prezadovoljan jos jtd ide ko avion samo jos krila fale
 
Član
Lijep Stilo :cool:

Ova auta su stvarno lijepa a nisu ni skupa a vidim da ih raja sad masovno voza barem ovdje kod mene :icon_smile:

Sretno sa Stilom i puno predjenih kilometara zelim :cool:
 
Član
fin stilo,sve vas je vise na nasim cestama,dobro auto,meni se svidja,nikad nisam imao fiata,i jedini kojeg bi bas volio da imam je bas stilo,,,tebi puno srece,da se navozas,puno kilometara da predjes;)
 
Član
kad uporedis sa onim sa 2 vrata ovaj je poruzan za oko, ali kakvih karavana ima dobar je.
prednost je kamara opreme, prostor i udobnost, a sve to u autu 2005g za tako male pare, fin izbor, nek je sa srecom;)
 
Član
arminnn je napisao(la):
stavi u oglase prije ces tako prodat

fin stilo al nisam ljubitelj karavana

nemam dovoljno postova da bi stavio oglas a ima na pik-u oglas sam stavio

a to za karavana svak ima svoj ukus a ko jednom osjeti cari karavana nemoze da se vrati u manje auto
 
Član
Ne znam sto se ljudi zale da im je ovaj karav ruznjikav kad je meni vrhunski odradjen za jednog karavana, bas ima mocan, kulturan i drugaciji izgled od konkurenata, jos imam i osjecaj da su malo visociji od obicnih stila...
Pravo porodicno limuzince, nadam se da ce te sluziti, cak te kasnije verzije su preobljele dosta dijecijih bolesti koje su imali prvenci proizvedeni starijih godina.
Super je...
 
Top