Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da i ovdje pohvalim ako treba da i ovdje krenem braniti kao i na drugim forumima:lol::lol: samo se jaro nedaj:cool:
 
Član
nenad je napisao(la):
Lonac je ok, ali nisi trebao ovoliko sjeci karambolku.

bas sam i ja misli napisati to.

elmir je napisao(la):
fin puntic.. samo redovno mjenjaj ulje citao sam negdje na svakih 12000km i sve 5 auto ce slusati do bola:cool:

na koliko km se mijenja ulje ne zavisi od auta nego od vrste ulja i nacina voznje
 
Član
Evo malo detaljnije da to pokazem, auspuh se pomjerio sam ulijevo za cenat pa sam to popravio...a i probao sam neke felge da vidim kako mu stoje. Gume 195/45/R16







i josh dok se uzmu sportske opruge to ce doc na svoje ..izgleda previse odignut.. ko koza heheh :D:icon_smile::icon_smile:
 

IGY

Član
ja ovih felgi koliko su vlasnika promjenile :lol:
sala mala
fino se uklopio lonac, i neka si odrezao karambolku ljepse stoji ovako nego da visi ispod
 
Član
IGY je napisao(la):
ja ovih felgi koliko su vlasnika promjenile :lol:
sala mala
fino se uklopio lonac, i neka si odrezao karambolku ljepse stoji ovako nego da visi ispod

hahahah cuo sam cije su bile, koliko vidim u dobrom su stanju...aaa htio sam da vidim kako stoje na njemu. Inenadio sam se koliko je odignut kad se spusti na zemlju...:icon_eek::icon_eek:

Neki me ruzze na Crofiat.com forumu kaze sto sam rezo spojler, pa sta treba da mi visi dole...ccc al et stvar ukusna o tome se ne raspravlja :icon_smile::icon_smile:
 
Član
Danas sam te vidio kod Mercatora,cujem ja nesto:icon_biggrin: okrenem se kad ono Fiat;)
Sretno u radovima;)
Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top