Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
hah sa svabe na talijana ccc
ali neka je sa srecom i da se hairli navozas

a nego isplati li se dati 300 KM na cipovanje i da dobijes 3 konja???
 
Član
Odlicno auto prijatelju, nek je sa srecom... stvarno je ocuvan a i ima dobru opremu.
Dobro si auto odabrao nema sta.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
nek je sa srecom i nek si i ti shvatio sta valja i okrenuo se na pravu stranu

:cool:
extra je, svaka cast na izboru vidi se da je cuvan
inace, najljepsa generacija punta
 
Član
Hvala puno na pozz kritikama,inace cijena punta je bila s cjenkanjem :D 8.200 KM heheh
a ovak raspito sam se,chip za njega daje 8 KS (SM Chiptuning) sad ne znam koliko su dobri i pouzdani ako neko ima komentar ili savjet za njih dobro je dosao ;)
Onda narucio sam REMUS lonac za njega, niklovan je.. i bit ce samo cijev iz motora do njega na kraju,uz pomoc josh KN filtera original za ovu vrstu punta, ja mislim da bi u konacnici.. trebalo dobit oko 13 KS...
Onda bi trebale jedne felge alu 15'' da sjednu i maybe zatvorim zadnje steke,nesto na fazon alfe ;)

eto toliko za sada.. bit ce slika uskoro i radova :)

priznajem teske ruke sam se odvojio od golfa, 3.300 se prodao ;)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Hvala puno na pozz kritikama,inace cijena punta je bila s cjenkanjem :D 8.200 KM heheh
a ovak raspito sam se,chip za njega daje 8 KS (SM Chiptuning) sad ne znam koliko su dobri i pouzdani ako neko ima komentar ili savjet za njih dobro je dosao ;)
Onda narucio sam REMUS lonac za njega, niklovan je.. i bit ce samo cijev iz motora do njega na kraju,uz pomoc josh KN filtera original za ovu vrstu punta, ja mislim da bi u konacnici.. trebalo dobit oko 13 KS...
Onda bi trebale jedne felge alu 15'' da sjednu i maybe zatvorim zadnje steke,nesto na fazon alfe ;)

eto toliko za sada.. bit ce slika uskoro i radova :)

priznajem teske ruke sam se odvojio od golfa, 3.300 se prodao ;)

al ce biti bucnooooooo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top