Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Ponovih se i ja, Fiat Punto 1.2 8v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobro je nisi ga puno spicio:cool:
usput mogao si uraditi bad look, i ofarbati retrovizore... bilo ti je usput.

a bile su jedne na merketu donedavno od HGT-a 400KM sa gumama.
bas cu pogledat ima li jos taj oglas.
 
Član
Sporting je napisao(la):
dobro je nisi ga puno spicio:cool:
usput mogao si uraditi bad look, i ofarbati retrovizore... bilo ti je usput.

a bile su jedne na merketu donedavno od HGT-a 400KM sa gumama.
bas cu pogledat ima li jos taj oglas.

Nemam care para sad, radio sam jos ciscenje dizni i stavio nove svjece + plus ovo.. izletio sam fino:D
Bit ce uskoro... Te od HGT-a ili od Stila Abarth petokrake (mislim da odgovaraju)...

SKOYA je napisao(la):
Jel se to nesto radilo :lol::lol::lol::lol:
Nista,sretno burajz sa novim zvucnicima

Thx za zvucnike...:D
 
Član
Ma bitno je da se radi :cool:;)

Bude tih od HGTa poo oglasima moze se naci super mu stoje te felge od stila abartha su samo 17 ak moze okretati stavi njih :cool::cool::cool:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma bitno je da se radi :cool:;)

Bude tih od HGTa poo oglasima moze se naci super mu stoje te felge od stila abartha su samo 17 ak moze okretati stavi njih :cool::cool::cool:

Vidio sam da su stavljali neki i 17 po cardomain, samo moj je motor 1.2 8v. Da nije malo previse tih 17' :icon_biggrin:
ako ce ic potrosnja litar dva gore, nije frka...
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Ma bitno je da se radi :cool:;)

Bude tih od HGTa poo oglasima moze se naci super mu stoje te felge od stila abartha su samo 17 ak moze okretati stavi njih :cool::cool::cool:

Vidio sam da su stavljali neki i 17 po cardomain, samo moj je motor 1.2 8v. Da nije malo previse tih 17' :icon_biggrin:
ako ce ic potrosnja litar dva gore, nije frka...
Fin ti je punto! ;) MOzda su mu 17" malo velike,ali ako nadjes one njegove od HGT one su extra!
 
BHT Ovisnik
odmah ljepsi bez znaka:cool: inace fin puntac,da si malo badlook navukao odmah:cool:

samo mi smjesno 8 tema sve neki kvarovi:D nije valjda toliko kvarljiv koliko kazu za fiata:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
odmah ljepsi bez znaka:cool: inace fin puntac,da si malo badlook navukao odmah:cool:

samo mi smjesno 8 tema sve neki kvarovi:D nije valjda toliko kvarljiv koliko kazu za fiata:cool:

gdje si ti vidio 8 tema:cool:
A pa evo nabrojat cu ti sve sta sam radio, kvarove koje sam imao je da poslije 100.000 mi je otiso senzor na radilici...promjenjen original nesto oko 100 KM i mjenjac posto ga je neko prije sastavljao i zaboravio vratit pola dijelova u njega pa sam ja to morao sve vracat i pravit...imas u gore navedenoj temi sta sam vec radio.
Ciknula mi je sofersajba od kamencica i to sam morao promjenit jer me jako nervirala s onom cizom. Na pocetku kad sam ga uzeo uradio generalku tj zubcasti,ulje, filtere,vodena.
Promjenio prednje plocice,zadnje dobose i pakne. Novi set kvacila stavio. Ugradio protocni lonac FK. Sad evo prednje panele za zvucnike i cekam jos felgice,vjerovatno ce bit HGT. Inace sve je fabrika u njemu osim zadnjeg lonca FK.:icon_biggrin::icon_biggrin:
TO je to ukratko...
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
jesi ovo komplet farbao auto ili samo ove dijelove sto si popravljao?

Farbao haubu, prednji branik i komplet lijevu stranu osim zadnjih desnih vrata i blatobrana jer nije bilo potrebe. Pogodio sam nijansu tako da se ne primjeti da je farbano nanovo... Super je ispalo. Zadovoljan:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top