pomozite

pomozite

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hoce stari da uzme boru,americko trziste 2005 godina,motor 2.0 automatik presla 15000 full oprema,cijena 8000 eura.
sta mislite?koje su mane auta iz amerike?
 
Član
To bi trebala biti jetta? Nisam siguran, mislim da vw prolazi sto se tice dijelova ovdje za amerikance, ali mislim da za merc nema sanse da nadjes dio ovdje...

Kad kupis to auto vidjeces mane auta iz amerike... :) Zavisi iz koje drzave kupujes, mane su ti vezane pretezno za klimu...
 
Član
Aj prejeftina je ali bash prejeftina ...

15000 presla pa to je novo auto a 8000€ ...

Bash sad drug trazi da sebi uzme Boru ali 1.9TDI i nema je ispod 17.500 da valja i to 2000/2001 god i 150ak hiljada da je presla sa klimom , el podizacima itd ...
 
Član
nema djelova kupit za takva vozila osim da u ASA-i narucis neki dio radjen za americko trziste. sve je drugacije. ovjes je dosta jaci kod vozila za americko trziste. znaci ako ti ode neki selen blok ili nesto slicno tesko da ces naci ista takvo. mislim da se i dijelovi motora (ne svi - neki samo) razlikuju od trzista do trzista
 
Član
hvala na uputama.ma jeftino je zato sto je rodjsk dovozio kontener pa ubacio auto,uzeo od nekog dede.
 
Član
nemoj da se zalijece, dosta dijelova ne odgovara...... evo ti jedan beze primjer, toyota rav4 za am. trziste je duza 30-ak cm od nase..... cijene su magnet al su se proizvodjaci ogradili tako da za ni za jedno trziste auta nisu ista.....

Bora je extra auto, nemojte zamjeriti da postavim jednu sliku sto mi je jaran uzeo boru


 
Član
oh da, sad su auta iz usa jako povoljna, zbog pada dev. kursa dolara.
brat mi bas razmislja o kupovini nekog auta.
npr. moze se naci jeep grand cheerokee 2001 v8 da te izadje do registracije 10-11-12-13k KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top