pomozite

pomozite

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
danas se na passatu upalila lampica na instrument tabli od asr-a, nemogu je iskljucit na njeno dugme, sta cu da radim i sat bi moglo bit???
 

MTR

Član
dario18 je napisao(la):
danas se na passatu upalila lampica na instrument tabli od asr-a, nemogu je iskljucit na njeno dugme, sta cu da radim i sat bi moglo bit???

Jel gori i od ABS-a? Pregledaj konektor na modulu od ABS-a , mene je na A6 izludjivao. Bile zadnje plocice potrosene , promijenio. Opet svjetli jalti ABS ili ASR , nakon nekog vremena ugasi se samo , momak u servisu skinuo konektor sa ABS-a nasprico WD40 , i bilo ok 10-ak dana , i onda opet. Ko ga jebe prodao sam ga , al hoces poludit od lampe :icon_twisted:
 
ne možeš napamet popravljati,dijagnostika pa onda ako nećeš platiti u servisu,zapiši šifru i tu postavi pa ćemo vidjeti kaj se da napraviti !
 
Super Moderator
zna se desit da ode taj senzor kontole proklizavanja pa se upali lampica
u mene na BMW-u otiso valjda senzor od ABS-a na zadnjem desnom tocku pa se upalio ABS a kako je to sve povezano sa kontrolom proklizavanja gori i taj trokutic
 
Član
Bilo auto na dijagnostici, nista ne izbacuje, samo se ugasila lampica za servis a od asr-a jos gori
 
Član
i mom jaranu tako na cetvorci al kad opere auto i nakon nekoliko sati prestane. jesi li ti prao auto?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top