POMOZITE"MLADI VOZAC"

POMOZITE"MLADI VOZAC"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kod mene slicno,samo promijenio filter goriva :) kvalitetno ovo kod nas gorivo :) nemoj da ti bude auto cesto na rezervi,prljav rezervar :)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ko je tebe naucio vozit, ***** ti instruktora...pa svi naucili na golfovima 3 diesel kretat pod kvacilom...uzmi benzinca pa probaj...moras na svakom autu dat gasa kad kreces, to je osnovno pravilo voznje...

to je tačno ja polagao i vozio u Golf 5 1.9 TDI i navikao na jači gas pri startu
poslije toga od starog jettu benzinca jači gas poče se auto "derat" i isto tresti
Prebrzo puštaš kvačilo a sporo daješ gas
 
Član
halo ba, jedno od osnovnih pravila na forumu po hiljadu pesto sezdeset trinesti put, NE DIZATI STARE TEME BEZ NEKOG POSEBNOG RAZLOGA...

PS. znam da ne treba pisat velikim slovima, al ovo je da malo dodje do izrazaja :D
 
Trebas se malo vise stelit na kvacilu i to je to ja mislim!
Sto se tice turbo punjaca, to je nova tehnologija turbina sa varijabilnom geometrijom i one se ne pale na odredjenom br.obrt. nego uvijek rade!
 
Član
ooooooooooooooooooo ima li ovde iko imalo pameti,pa prvo podignete temu iz grckog doba!
E nisam se odavno vise gluposti nacitao u jednoj temi!
Kao da je 80% clanova na bhtuningu polozilo prije godinu dana,ako i jesu ikako polozili,cast izuzecima.
 
Super Moderator
smajicemir je napisao(la):
Trebas se malo vise stelit na kvacilu i to je to ja mislim!
Sto se tice turbo punjaca, to je nova tehnologija turbina sa varijabilnom geometrijom i one se ne pale na odredjenom br.obrt. nego uvijek rade!

pa ne znam bas to sa turbinom... jest da uvijek rade al dok se napune treba im obrtaja... u mene ford prima gas tek na 2000/ kako treba... ima lag valjda ko i svaki :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top