POMOZITE"MLADI VOZAC"

POMOZITE"MLADI VOZAC"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako upitanju ja passat 1.9Tdi,DIcrveno! Kad se po gradu vozikam ukrug i malo ga gonim visse to jest saltam brze gas do 30-40 obrtaja na satu,i kad na semaforu stanem na crveno il kad obicno stanem..i ponovo da krenem auto mi se trese,nece da krene dok mu nedadnem veci gas..neznam zbog cega..MLAD SAM I NEISKUSAN S TIM.. PA POMOZITE
 
Član
ja vozim istog passata od starog, samo je I crveno, i slabo ide sve dok se ne uključi turbina, onda ko zmaj :)... ak oćeš startat brzo na semaforu treba dat gasa, ipak treba pokrenut 1.333 kg od nule,
prvu brzinu češće na njemu koristim nego što sam u golfu 1.6d, al samo se treba izvježbat, dobit filing na gas/kuplung i ide to jebeno, btw ja ga obično šaltam oko 3000, neda stari više :(, baš kad pošteno "zareže" ja moram šaltat
 
Član
ko je tebe naucio vozit, ***** ti instruktora...pa svi naucili na golfovima 3 diesel kretat pod kvacilom...uzmi benzinca pa probaj...moras na svakom autu dat gasa kad kreces, to je osnovno pravilo voznje...
 
FAYA, niste momka razumili! ima poteskoca sa kretanjem nakon zesceg brzavanja. kako sam razumio nije problem u kretanju inace.
nista momcino, samo lakse kreci nakon paranja dok se motor ne ustabili. mozda je do elektronike. jbg, ja stvarno ne znam kako da ti tu pomognem, iako se to i meni desavalo na mnogim autima.
 
Član
Bas kao sto corrado rece dok se ne ustelis na gas/kvacilo ici ce bolje! A Faya ni mene nije instruktor naucio voziti auto, ja sam se stelio i prije! On na instruktorskom autu nauci kako da kreces a auta nisu sva ista i ne odvajaju kvacila u svakog auta na istom mjestu! Zato ti polako se steli i bit ce bolje! Odes na neki parking i isprobavaj start i vidjet ces na kolko obrtaja ti najbolje krece bez trzanja! Samo polako!
 
Član
Passat 1.9 TDI je napisao(la):
ovako upitanju ja passat 1.9Tdi,DIcrveno! Kad se po gradu vozikam ukrug i malo ga gonim visse to jest saltam brze gas do 30-40 obrtaja na satu,i kad na semaforu stanem na crveno il kad obicno stanem..i ponovo da krenem auto mi se trese,nece da krene dok mu nedadnem veci gas..neznam zbog cega..MLAD SAM I NEISKUSAN S TIM.. PA POMOZITE

gonis li ga a? hahaha
 
faya  znam ja krenuti al desava mi se to da se jednostavno auto pocne tresiti pa cak i na 3000obrtaja kad mu dodam..jednostavno trese...a dok ga ugasim i stane 10-15min i ponovo upalim,glatko krece pod manjim obrtajima..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top