POMOZITE LJUDI ..REGISTRACIJA JE U PITANJU

POMOZITE LJUDI ..REGISTRACIJA JE U PITANJU

MOLIO BIH SVE KOJI ZNAJU BILO KAKVU INFORMACIJU VEZANO ZA PONISTENJE KAZNE JER NEMOGU ZAVRSIT REGISTRACIJU DOK SE TA KAZNA IL NEPLATI IL NEPONISTI,UKRATKO DA VAM OPISEM PROBLEM ..NAIME 2010 GODINE U 7MOM MJESECU SAM PRODAO AUTO U TUZLI DJEVOJCI KOJA JE U 9TOM MJESECU NAPRAVILA KAZNU PROLAZAK KROZ CRVENO I KAZNA JE BILA 100KM DA BIH U 10 MJESECU 2010 DOBIO OBAVJESTENJE OD MUPA TUZLA DA POSALJEM FAXOM AKO NISAM JA KOJE VOZAC STO SAM JA ODMA I URADIO ,NAKON 3,5 GODINE PRVI PUT REGISTRUJEM AUTO NA SVOJE IME KAD HOP IMA KAZNA 210 KM TJ NA ONIH 100 KM DOSLO JE JOS OPOMENA 110, ZOVEM U MUP TUZLA ODIJEL ZA KAZNE KOJI SU REKLI DACE POSLAT KAZNU NA PONISTAVANJE I PROSLIJEDIT JE KOME TREBA MEDJUTIM VEC DVIJE SEDMICE SE NISTA NEDESAVA KAZNA I DALJE STOJI A MENI ISTICE I TEHNICKI PREGLED SLJEDECE SEDMICE MIMO TOGA STO SAM POPUSIO DVA BODA NA VOZACKU NI KRIV NI DUZAN JOS MI TECE REGISTRACIJA VEC MJESEC DANA . PITANJE ZA VAS.. ZNA LI IKO OD VAS GDJE DA ZOVEM I KOGA DA SE TO UBRZA DOK MI NIJE ISTEKO TEHNICKI JER JA ZAISTA NEZNAM GDJE TO IDE NA PONISTENJE IMAM NEKE INFORMACIJE DA JE TO SUD ZA PREKRSAJE TUZLA AL NISAM SIGURAN ..STA DA
RADIM ?? HVALA VAM SVIMA UNAPRIJED
 
Ako imaš kupoprodajni kojim dokazuješ da si prodao auto, odi u odsjek za kazne i dokaži/pokaži, tu moraš biti dosadan inače jebada,. Sl. procedura je poduga, ali ako budu željeli riješiti će ti.
 
Član
Idi i traži pare od cure, može ti tehnički 3 puta izać dok se tebi ta kazna poništi. Mislim kobogda,svu ti sreću želim. Ali poznavajući našu državu najmanje košta platit što traže. I živaca i financiski i vremena
 
Ako imaš kupoprodajni kojim dokazuješ da si prodao auto, odi u odsjek za kazne i dokaži/pokaži, tu moraš biti dosadan inače jebada,. Sl. procedura je poduga, ali ako budu željeli riješiti će ti.
DRUG IMAM UGOVOR I SVE PROBLEM JE AKO SI SKONTAO NAPRAVIO MUP TUZLA JER NISU CITALI FAXOVE I SVE SAM IM TO DOSTAVIO CAK I DOKAZ DA SAM IM FAX POSLAO NA VRJEME MENE SAMO ZANIMA GDJE TO IDE NA PONISTENJE DALI U SUD IL GDJE VEC GDJE DA ZOVEM DA TO UBRZAJU JER TUZLA MI NIJE BLIZU DA STALNO HODAM TAMO VAMO VEC SAM POTROSIO 60 KM NA FAXOVE I ZVANJA
 
Idi i traži pare od cure, može ti tehnički 3 puta izać dok se tebi ta kazna poništi. Mislim kobogda,svu ti sreću želim. Ali poznavajući našu državu najmanje košta platit što traže. I živaca i financiski i vremena
TO SI UPRAVU ... ADMINISTRACIJA NAM JE KATASTROFA A TOJ CURI SAM REKAO I 2010 I SAD DA TO PLATI ONA SVE NEGIRA DA IMA BILO KAKVU KAZNU CAK PRETI DACE ME TUZIT ZBOG IZNUDJIVANJA NOVCA MISLIM NIDJE VEZE AL ET
 
Član
off topic: nele lave, ugasi caps lock, to se na forumu shvata kao vikanje. Nema potrebe da vičeš ;)
 
Član
Kod nas bas nista ne funkcionira kako treba.Ako neces biti dosadan i ako neces platiti 1 kg domace jagnjetinje tesko da ce ti ista proci.
Znaci njih briga a ti trosi svoje pare gorivo zivce.
Ja sam uvozio auto iz Holandije,prodjem carinu homologaciju,tehnicki,i MUP me zezao mjesec dana jer je na odjavnom ugovoru pisalo Veka Kladusa.Eto srecom pa postoje poste,faksovi i te stvari da se rjesi.
Ugovor iz Holandije ne vrijedi,a kod nas ugovore prave u apoteci.
 
Kod nas bas nista ne funkcionira kako treba.Ako neces biti dosadan i ako neces platiti 1 kg domace jagnjetinje tesko da ce ti ista proci.
Znaci njih briga a ti trosi svoje pare gorivo zivce.
Ja sam uvozio auto iz Holandije,prodjem carinu homologaciju,tehnicki,i MUP me zezao mjesec dana jer je na odjavnom ugovoru pisalo Veka Kladusa.Eto srecom pa postoje poste,faksovi i te stvari da se rjesi.
Ugovor iz Holandije ne vrijedi,a kod nas ugovore prave u apoteci.
hahahaha da to si upravu ..
 
Član
kupoprodajni ugovor u šake i budi uporan, moraš imat sabrane živce da dokažeš kretenima da ti nisi napravio prekršaj, ali nažalost u takvom društvu živimo
 
kupoprodajni ugovor u šake i budi uporan, moraš imat sabrane živce da dokažeš kretenima da ti nisi napravio prekršaj, ali nažalost u takvom društvu živimo
hvala brate , nemam jos mnogo vremena sljedece sedmice istice tehnicki a dokazano je njima sve mup je napravio gresku nije navrijeme dalje proslijedio
 
Top