pomoccc please

pomoccc please

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pitanje oko golfa 3 gti

bio sam u ovlastenom servisu vw na pregledu i rekli su mi da mi lamda sonda neradi . zamijenio sam je ali mi pojedini ljudi govore da opet moram otici da mi poniste gresku u kompjuteru . neki govore da ne , pa ....
dal stvarno treba to ili ne . sto se tice auta ima mala razlika u vuci ali vise se moze reci da je ostao isti . neprima bas puni gas a kad mu dam pun gas ubzava sporo i dok polako vracam gas on ga bolje prima . mozda i nije sonda otisla ,,,,,, al eto ako ko zna sta bi moglo biti .......
P.S. ZERR CUJEMO SE .....
 
Član
Mislim da on nema OBD dzek,pa probaj otici u neki servis da ti iskontrolisu rad motora preko kablova svjecica,sa stipaljkama,i fazu paljenja sa strogoskopom,mozda ce ti iz iskustva reci sta bi moglo biti oko tih sitnica:)
 
Član
plavooki_31 je napisao(la):
izvinjavam se zbog nejavljanja ali stvar oko golfa se jos malo zamrsila i onda sam bas presao na generalno ispitivanje jer "lokalni" majstori samo uprskaju . sve sam poskidao sa golfa , i stigao do golih remenica . ustanovilo se da je na remenici koja je postavljena na bregastu stradala . ustvari je "klin" koji drzi remenicu za osovinu pukao , pojeo se i "nestao u vidu praha" ;) , smijesno . ustvari auto je kod mene nekih mjesec dana tako da je to bilo vec sjeb.... a ja sam samo nasjeo . uglavnom kupio sam novu remenicu postavio i sve je ok sad . "mali" slusaa , ide ko veliki ali vjerujte mi zgado mi se , tako da cu ga prodati . eto ako ima neko zainteresovan , tu sam . golf 3 gti , 93 god , 115 ks ,crna metalik , rikaro sjedista , klima , servo , slo. table ,1500eura . znam da je to skupo za bh trziste ali eto ako ko zeli ......
i jos jednom zahvaljujem svima za pomoc ...
Prodaj siceve mene izludilo 50 ljudi za njih daj pa daj!:smajli16:
 
Član
Ma samo vrela voda ja sam tako jedno prosuo malo ispala mi vlasa iz ruke jos je auto bilo upaljeno al jbg ja sam samo vrelom vodom posuo kod mene nije proklizivao mada su kod mene dva zupcasta remena pa radi toga nije pozz
 

MTR

Član
Melek je napisao(la):
Ma samo vrela voda ja sam tako jedno prosuo malo ispala mi vlasa iz ruke jos je auto bilo upaljeno al jbg ja sam samo vrelom vodom posuo kod mene nije proklizivao mada su kod mene dva zupcasta remena pa radi toga nije pozz

:smajli16::smajli16::smajli16::smajli17::smajli17::smajli17::smajli17::afion::turbo::dojke:
 
Melek je napisao(la):
Ma samo vrela voda ja sam tako jedno prosuo malo ispala mi vlasa iz ruke jos je auto bilo upaljeno al jbg ja sam samo vrelom vodom posuo kod mene nije proklizivao mada su kod mene dva zupcasta remena pa radi toga nije pozz

ma svaka cast majstore , meni to nebi ni palo na pamet heheheh:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::smajli17:
 
Član
MTR je napisao(la):
Melek je napisao(la):
Ma samo vrela voda ja sam tako jedno prosuo malo ispala mi vlasa iz ruke jos je auto bilo upaljeno al jbg ja sam samo vrelom vodom posuo kod mene nije proklizivao mada su kod mene dva zupcasta remena pa radi toga nije pozz

:smajli16::smajli16::smajli16::smajli17::smajli17::smajli17::smajli17::afion::turbo::dojke:

dobar dobar ;)
 
sa malo vise zakasnjenja izvjestaj sta se desilo sa 3-com .
frka oko remena je bila suplja , problem je bio u tome sto je remenica na bregastoj proklizala ....
uglavnom to sam napravio , vozao je neko vrijeme a onda pravi haos .
posao iz Slovenije za Bosnu i 60 km. prijeulaska u Bosnu (u Hrvatskoj) probije mi dihtung glave i voda dobije put u klipove . sreca pa sam na vrijeme snimio da mi temperatura raste i stao sam ali koliko god vode da naspem popije , zedan je bio :lol: , dode slepa , 70 eura , haj i nekako nije skupo al kad smo dosli majstoru , kad je lik otvorio haubu i skinuo glavu vidio da je sprzen klip i otisao dihtung , znate koliko mi je trazio da mi to uradi ????
650 eura . al bio sam osuden da moram . ako ikom stane auto u hrvatskoj blizu Nove Gradiske nemoj da bi pristao da se vozi kod Igora Kipsica . lik puca po cijenama samo tako . liku kojem je otisao mijenjac na audiju 4 , da zamijeni trazio mi 1800 eura .
 
Administrator
posto je bilo nekih zalbi, necu brisati posta al ako neko ima nesto da doda na ovu temu sad moze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top