pomoc!

pomoc!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
eh ljudi razbijam glavu cijeli dan!

naime,narucio sam apex 30/30 mm kod sase,a sad se vec kontam da javim sasi da mi salje samo lonac,jerbo danas kad sam se vozao,kontam "kako je samo ovaj seat tvrd" i zaista,saht osjetim kao da sam u provalio upAo ebo te.

sta vi mislite sta da radim? da ostanem pri oprugama ili da radije alu felge i odgovarajuce gume uzmem pa onda se odlucim za opruge.

razbijam glavu cijeli dan,pa odlucih da sa vama podijelim problem.
hocu li puno izgubiti na udobnosti,to mi je zapravo najvaznije pitanje,dakle,zaboravite ovo sto sam gore trabunjao,osnovno pitanje je HOCU LI PUNO IZGUBITI NA UDOBNOSTI drugim rijecima HOCE LI ME STARA IZBACITI IZ KUCE ZBOG TOGA ?:D:D:D
 
Početnik
Sigurno je da ce biti neudobniji, a jos vise sa vecim felgama i gumama...ja bih prije uzeo felge, pa tek onda opruge i lonac... I da, stara ce te zbog toga izbaciti iz kuce :)
 
Član
s tim da, kolikom mogu shvatit dijeliš auto a roditeljima, moraš paziti na to da će auto biti niže (što je i cilj) ali moglo bi njima predstavljati problem, npr. penjanje na trotoare i slično..
 
roditeljEM,sa starom samo.

ma nije meni cilj toliko da je ono nize,koliko je cilj da je stabilnije,ali me i to zanima ,da li cu dobiti ista na stabilnosti,sasa tvrdi da bi sa H&R bilo dosta stabilnije,ali sa apex-om i ne bas,a apex 245 km ,a H&R 450km,ebi ga razlika je prevelika,ali ipak kontam da odustnam od apex,te skupim jednom za H&R.Uvdje vrijedi ona "NIJE bolje ista nego nista":D

mah,odoh mu javiti losu vijest,odustajem ipak.:(

a lonac ostaje,moram se nekako obnoviti.
 
jeaaa boj!:D

sta cu druze trozicu,"If you dont have it,make it (or brake it)":D


gongo je napisao(la):
sorry..nisam shvatio dobro... i ja sam samo sa starom.

nema problema druze,jbg,sta ces! :(

nego,uglavnom javio sam saletu da odustajem te pocinjem stediti za H&R.:)
ali prije toga,fele i gume i striktno u dimeniziji 195/50/15  ,opet ponavljam sminka out,performance in (koliko je to moguce sa prdavcemo od 75 ks,hehh)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
nego,uglavnom javio sam saletu da odustajem te pocinjem stediti za H&R.:)

Dobro dosao u klub... I ja stedim, ali kako stvari stoje moracu prodati jedan bubreg....:D
 
Član
Sina je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
nego,uglavnom javio sam saletu da odustajem te pocinjem stediti za H&R.:)

Dobro dosao u klub... I ja stedim, ali kako stvari stoje moracu prodati jedan bubreg....:D
to bi bio tuning prodaš bubreg i napcuaš auto onda bi s pravom mogo reći da si u auto uložio dio sebe
 
joj suti,ja vec poceo neke liste praviti sta da prodam iz kuce,plej stejsn je vec na meniju,amp i sub su skoro pa otisli,odjece neke stare (reperkse,kad sam bio reper prije par godina:)) i tu sam nasao potencijalne kupce,sta jos,hm.nace se jos nesto,samo da se sjetim.

uglavnom,zapalio sam se pravo,ali hebeno bez posla.

da ne govorim za fele i gume,za to cu ustediti iduce godine,ebi ga,ispod 700 km nema nista da valja ( i to polovno)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
joj suti,ja vec poceo neke liste praviti sta da prodam iz kuce,plej stejsn je vec na meniju,amp i sub su skoro pa otisli,odjece neke stare (reperkse,kad sam bio reper prije par godina:)) i tu sam nasao potencijalne kupce,sta jos,hm.nace se jos nesto,samo da se sjetim.

uglavnom,zapalio sam se pravo,ali hebeno bez posla.

da ne govorim za fele i gume,za to cu ustediti iduce godine,ebi ga,ispod 700 km nema nista da valja ( i to polovno)

Dje nema :p Pogotov ta pilić dimenzija 195/50/15 :) Samo javi kad budes htio kupit pa ces vidjet :p
 
ajd posalji na pm slike,ali sumnjam jer sam kontao nove gume uzeti tih dimenzija,a one su oko stopaca po komadu,a 16 su pa prilicno (jako) skuplje.

al ajd posalji da vidim kake su.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top