Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Poz

Kupio sam muziku i sada planiram da to ubacim
Uzeo sam sledece

Kutiju za subwoofer
Woofer SONY Xplode 1300W
2x explode elipse
Pojacalo Mac Audio 2x600w
Sony Xplode CD player

sada sve to planiram da ubacim u auto pa me zanima dali ce Golf 2 sa 66Ah akumulatorom moci da to izdrzi..Zanima me moram li jos nesto dodatno uzimati kako bi poboljsao struju ili je to dovoljno..puno necu pojacavati jer mi je vazniji kvalitet nego jacina..Ne bih volio da mi se pocne gasiti auto..Napravit ce mi frend i neki prekidac koji ce moci ugasiti pojacalo i prebaciti woofer na cd player..MEne zanima koliko vremena cu moci slusati preko pojacala u voznji a da nemam prolbema sa ovim akumulatorom od 66Ah..?

hvala
 
i ja mislim,nije to sad neki hardcore setup:)

ovaj sonijev sub je cini mi se 400wrms,znaci jak je,ali ne previse,pojacalo jedan kanal na nejga,drugi na elipse i bude to super sviralo.:)

ali opet,ja nemam pojma oko toga,tako da cekaj da muha ili tepsija odgovori.:) (a to ces se nacekati,heh)
 
Početnik
Ne bi trebao imati problema sa strujom. Na pojacalu zavisno od rms snage uradi bridge ako bude potreban, a elipse vezi na player. I to je to. Jos ako ne mislis da ''gulis'' do grmi - neces sigurno imati problema sa strujom (osim ako ti je akumulator pred dzenazom/sahranom) :)
 
Član
akumulator je nov,a ne mislim gurati da grmi..muzika je jaka,ali meni nije gust da je previse jako..samo malo jaci bass i kvalitetean zvuk
 
Član
A gle, ja u skodi imam 9 zvucnika:

4 visokotonca ( od toga zasad 2 pioneer ) 2 serijala
4 srednjotonca ( zasad pioneer 2 u vratima ) 2 serijala
sub 306c i pojacalo za njega i sve normala radi na akumulatorcicu od 55Ah i nemam nikakvih problema ( aku star 2 godine ), uvijek pali iz prve, nema padova napona :)

Prema tome to tvoje ce bez problema raditi na jos jacem aku :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top