Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuj me kako mogu prevuci auto iz HR a da nije registrovan, ima papire uredne, u voznom je stanju???

Hvala i treba mi neki normalan nacin, bez bijezanja :lol:
 
Član
na kamionu nekom bi trebalo da moze...nadjes nekoga u orasju da predje sa kamionom do prve benzinske recimo one ina i tu natovarite autic i preko grane ga prevuces i to je to.a posto nije nikako reggan najbolje odma natovarit na kamion na licu mjesta i dovuci,jeste da ce izaci skuplje vjerovatno al et
 
Član
tesko... sto se tice kamiona, ima tu puno papirologije... sad ne znam za sta hoces da ga koristis, al ako vec hoces s kamionom da ga uvezes (kosto ti savjetuju) onda mislim da bi ti najbolje bilo da ga na carini prijavis kao auto za rezervne dijelove il tako nekako. tad nece puno zavirivat oko njega...
 
Član
I ja mislim da ima procedure oko kamiona, nego ako je auto u voznom stanju, uputi se ti sa njim na granicu, trazit ce ti putonvicu, a prometnu nece ni gledat... :)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
I ja mislim da ima procedure oko kamiona, nego ako je auto u voznom stanju, uputi se ti sa njim na granicu, trazit ce ti putonvicu, a prometnu nece ni gledat... :)

znaju nekad trazit, tako da ni to nije bas najbolja opcija. znam kad sam iso na more, traze zeleni karton, saobracajnu, sve redom... al sve zavisi na kakvog naletis na granici...
 
Član
upali ga i cekaj na mene u orasju. sto posto garantujem da ce se zabaviti oko kontrole mog auta (zeleni karton, vozacka, putovnica itd.), tako da ti iza mozes proci bez problema hahaha.. uvijek nadrljam u orasju :(
 
Član
Ma i ja sam razmisljaoza taj kamion, al koliko ce doci carine ako ga prijavim kao auto za rezervne dijelove???Kako to ide???
 
Član
E ebi ga, docice me vise pita neg tepsija!
Zar nem nikakav nacin da se plati neko osiguranje ili slicno pa da traje samo npr 7 dana dok ne predje granicu i onda da ga odjevim???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top