POMOĆ

POMOĆ

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ljudi koji vam je ba ***** svi se nesto natezete na ovom forumu.svi vi koji nesto serete o muzici mozete fino lijepo pokrit se tim svojim pametnim usima po glavi i lagano se sakrit pod sto.Jedina osoba na planeti zemlji koja zna ista o muzici je ona osoba sto nosi plavi mantil, bavi se izradom auto akustike i ima diplomu okacenu na zidu na kojoj pise da je inzinjer.vidio sam negdje na forumu da muha se hvali kako je imo 150dB u autu. PA STA. I moja nena moze imat 150dB u autu.Samo joj treba malo para i auto. Nemojte se ba pravit pametni i hvalit se. Sta je bolje konj koji sam sebe hvali il konj koji je hvaljen???
 
Član
??? Koji si ti onda k*rac da nama ovdje solis pamet? Gdje ti je mantil? Na drugom postu pricas da ne znas sam spojiti muziku a ovdje nesto pametujes...
 
Član
drug kupi sebi ba cvike pa malo bolje procitaj sta sam napiso.a evo i da se ponovim.fraja koji mi je spajo muziku je lose je spojio,a ne ja.ja sam svoju trenutnu muziku komplet sve sam sebi uradio i sve je po ps-u i kako bog zapovjeda.a na kraju krajeva, boli mene k*rac sta ko misli i sta ko prica i kako ko sta spaja i to je ono sto sam ja ovdje komentariso.svi nesto pametuju,a malo ko ima kakvog pojma i o cem. i nemojte me boga vam pitat ono lijepo pitanje tipa "A STA TO TI ZNAS MATERE TI?" jer to mi stvarno netreba,a i ako koga u svakom slucaju zanima sta ja znam, odgovor je da NEZNAM NISTA i uredu je.
 
Član
TI si onaj koji je poceo da proziva. "svi mi seremo mozemo se poklopiti". Samim time insinuiras kako ti sigurno bolje znas? A ovo je forum gdje se razmjenjuju iskustva i pomaze, dakle da te neko nesto pita za pomoc ti bi se pravio blesav? "ako koga u svakom slucaju zanima sta ja znam, odgovor je da NEZNAM NISTA i uredu je."Dalje, kao sto rekoh, ti sigurno znas bolje jer smatras da se ovdje pametuje, k*rci i soli pamet? "Malo ko ima ikakvog pojma"? Smanji malo ton, lose si krenuo. Ma boli mene znas li ti ili ne znas, ali isto tako pojma nemas sta ko drugi zna ili ne zna. Ne budi bezobrazan da odma prosipas svoju pamet ovdje. Ako smatras da znas bolje, bujrum. Rado cu saslusati informisanijeg od sebe.

A za moj vid se ti ne brini nista.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top