pomoć

pomoć

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pali mi se ova lampica u toku vožnje i ugasi se.Mislim da je to od grijača ali nisam siguran.Palila mi se prije kod duže vožnje i ugasi se sama i onda se po par mjeseci ne pali i opet u toku duže vožnje se malo upali i treperi sama se ugasi.Zadnji put mi se palila prije desetak dana kad sam se vraćao sa mora, i nije mi se palila do danas.Danas se palila više puta kad ugasim auto i upalim ugasi se pa se opet u tko vožnje upali i treperi pa se sama ugasi, večeras uopšte ne treperi...Na diagnostici prije kad mi se palila nisu ništa mogli pronaći.Ako je neko imao sličnih problema i ako neko zna šta bi mogao biti problem...PS auto normalno pali i ljeti i zimi Golf 4 1,9TDi 66kw.
Hvala!

:123:
 
Član
Provjeri prekidac stop svjetala. Znam kod pasata da se pali lampica grijaca kad taj prekidac ode. Znam da zvuci nidje veze al negdje ima veza.
A najbolji odi na dijagnostiku da fino vidis imal kakvih gresaka prijavljenih.
 
Član
meni na ssangyongu crko jedan grijac,samo 4 rade i pali mi se lampica ta,pola minute i ugasi se,to mu kao neko upozorenje,mozda je i kod tebe to
 
Član
Idi u ASU ako si u Sarajevu i nek ti odrade dijagnostiku vozila. Trebao bi odma znat sta je.

Ja sam radio 4 dijagnostike po ostalim servisima i nisu mi uspjeli na fiatu nac problem dok nisam otisao u njihov ovlasteni servis.
 
Član
Mozda malo smijesno zvuci ali kada ti se upali ta lampica stisni kocnicu.
Meni je na G III otisao stop salter, i kad mi se upali, a najcesce na dugim relacijama kad ne diras kocnicu, onda samo stisnem papucicu kocnice i ugasi se. Tako svakih 20ak minuta. Et' pa javi sta bi. Ako to ne uspije, onda direktno u ASA-u:D
 
Član
Dreboo je napisao(la):
Mozda malo smijesno zvuci ali kada ti se upali ta lampica stisni kocnicu.
Meni je na G III otisao stop salter, i kad mi se upali, a najcesce na dugim relacijama kad ne diras kocnicu, onda samo stisnem papucicu kocnice i ugasi se. Tako svakih 20ak minuta. Et' pa javi sta bi. Ako to ne uspije, onda direktno u ASA-u:D

Svaka čast drug kad stisnem kočnicu ugasi se.Sad jedan dan idem to rješiti.
 
Član
darko13 je napisao(la):
Dreboo je napisao(la):
Mozda malo smijesno zvuci ali kada ti se upali ta lampica stisni kocnicu.
Meni je na G III otisao stop salter, i kad mi se upali, a najcesce na dugim relacijama kad ne diras kocnicu, onda samo stisnem papucicu kocnice i ugasi se. Tako svakih 20ak minuta. Et' pa javi sta bi. Ako to ne uspije, onda direktno u ASA-u:D

Svaka čast drug kad stisnem kočnicu ugasi se.Sad jedan dan idem to rješiti.

Drago mi je da sam pomogao. A moj prijedlog je da kupis originalni stop salter, nije puno skuplji, a bar znas sta uzimas.:cool:
 
Član
prekidač na kocnici,kosta ok 40 50 maraka ja mislim u vw za golfa 4 :)
ja mjenjao jednom,a moze se i napraviit,ali bolje da kupis novi,jer nedo bog moze se neko zabiti ut ebe
 
Član
Mislim da je čak i manje novaca, oko 30ak maraka. Moram ja zvati ovlaštenog distributera radi sebe, pa usput priupitam koliko košta prekidač.
 
Član
30km je nov sutra idem zamjeniti.Da mi čovjek ne reče šta je ne bi ni skonto da mi stopke nerade:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top