Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Moze li mi iko objasniti, zasto kad skopcam pojacalo i pustim muziku, bass udara nekontrolirano, znaci nidje veze sa pjesmom koja trenutno svira?Zna li iko kako da rijeshim taj problem.
Unaprijed HVALA:icon_question:
 
Član
druze joooj ... hahhaahahah ... koji ti je player, moze bit do playera i 99% da i jest do njeg ... najbolje bi ti bilo da se provozas do caraudio shopa nek ti pogledaju oni, ovako tesko da ces sta postic ... ako ti player ima vremensku korekciju to je ono sto ti kazem da je do playera mozda je bas jednostavno nastiman da kasni ...
 
Član
eddo je napisao(la):
druze joooj ... hahhaahahah ... koji ti je player, moze bit do playera i 99% da i jest do njeg ... najbolje bi ti bilo da se provozas do caraudio shopa nek ti pogledaju oni, ovako tesko da ces sta postic ... ako ti player ima vremensku korekciju to je ono sto ti kazem da je do playera mozda je bas jednostavno nastiman da kasni ...

Hvala drug, bice da si upravu, jer mi jes jedan momak isto rekao.;)
 
Član
Heh, al nije mi jasno zasto udara istim tempom i konstantno i kad stavim pauzu na playeru?
Ovakav mi je player....
http://i.ehow.com/images/GlobalPhoto/Articles/4830526/135296-main_Full.jpg
 
Član
nebi se bas to ocekivalo od pioneera,ja sam imao jedan takav slucaj sa phillipsom ali ipak provjeri.......
 
Član
[Ma provjerit cu ujutru odmah, al moze li to biti zbog loshed kontakta, na klemama, jer sam prije nekoliko dana, primjetio da mi se gubi kontakt izmedju aklumulatora (-) i karoserije, pa to nesto kao popravio?Moze li to biti problem?
 

IGY

Član
imao sam slican problem kod sebe na paji
otisli su ti izlazi za pojacalo, nije skup kvar otidzi kod nekoga da ti to napravi i nemoj paliti nista dok to ne popravis da ne sjebes jos sta
 
Član
IGY je napisao(la):
imao sam slican problem kod sebe na paji
otisli su ti izlazi za pojacalo, nije skup kvar otidzi kod nekoga da ti to napravi i nemoj paliti nista dok to ne popravis da ne sjebes jos sta

Izlazi za pojacalo....na playeru?:icon_question:
 
Član
Maruti je napisao(la):
IGY je napisao(la):
imao sam slican problem kod sebe na paji
otisli su ti izlazi za pojacalo, nije skup kvar otidzi kod nekoga da ti to napravi i nemoj paliti nista dok to ne popravis da ne sjebes jos sta

Izlazi za pojacalo....na playeru?:icon_question:

to su ti oni zenski cincevi nazad na cd playeru... a konkretno izlazi za pojacalo...to neko dualno operaciono pojacalo unutar cd playera ;);)
 
Član
tareee je napisao(la):
Maruti je napisao(la):
IGY je napisao(la):
imao sam slican problem kod sebe na paji
otisli su ti izlazi za pojacalo, nije skup kvar otidzi kod nekoga da ti to napravi i nemoj paliti nista dok to ne popravis da ne sjebes jos sta

Izlazi za pojacalo....na playeru?:icon_question:

to su ti oni zenski cincevi nazad na cd playeru... a konkretno izlazi za pojacalo...to neko dualno operaciono pojacalo unutar cd playera ;);)

HVALA SVIMA ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top