Pomoc

Pomoc

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stavljam ovu u prijedloge zato sto bi volio od ovih nekih iskusnijih sto se razumiju u photo shop da mi kazu koju je najbolji za rad i tako to znate ?

Hvala unaprijed...
 
Član
RE: ???

koliko sam skonto pitaš koji je najbolji photoshop za raditi,
ja koristim CS3 prije svega dosta je stabilan u radu,
imo sam nekakav CS4 ali se rušio dosta a i nema mi razlike između njiha meni je to isto,nikad mi ništa nije zafalilo :D
valjda je zadnja verzija CS4 poboljšana ali mi se ne skida jer sam zadovoljan sa CS3 ;)
 
Član
RE: ???

Trozic je napisao(la):
koliko sam skonto pitaš koji je najbolji photoshop za raditi,
ja koristim CS3 prije svega dosta je stabilan u radu,
imo sam nekakav CS4 ali se rušio dosta a i nema mi razlike između njiha meni je to isto,nikad mi ništa nije zafalilo :D
valjda je zadnja verzija CS4 poboljšana ali mi se ne skida jer sam zadovoljan sa CS3 ;)

ja trenutno imam neki najnoviji 8.0 ili 8.3 i nako mi je malo nestabilan sa radovima znaci najbolji je CS3 thx :icon_smile:
 
Član
RE: ???

Trozic je napisao(la):
evo koji ja koristim
CS3 ver 10


onda sam ja pomjeso taj je isti kod mene sam neznam na njemu nis valjda dok se malo naucim prije par dana sam instalirao pa valjda zato:icon_rolleyes:
 
Član
RE: ???

Trozic je napisao(la):
http://www.piksla.com/adobe-photoshop-cs/
odi tu imaš upustva za ps ;)

thx ali meni je malo slabiji komp. pa sta god da sa interneta download-ujem neradi pa cu zato morai sam nekako da se naucim
 

Ryu

Član
RE: ???

Batko 156 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
ajd molim te stavi naziv teme kako treba

ok promjenicu sam mi pls reci gdje :icon_question:

tamo na glavnoj strani ovog ps styling foruma kad "predjes" misem preko naziva teme pise ti "click and hold to edit" ;) eh tu ispravis naziv teme
 
Član
imam i 7.0 i CS3,oba su dobra mislim photoshop je photoshop.samo u CS3 nikako da skontam dal ima funkcija merge liked :icon_confused:
 
Član
saledoboj je napisao(la):
imam i 7.0 i CS3,oba su dobra mislim photoshop je photoshop.samo u CS3 nikako da skontam dal ima funkcija merge liked :icon_confused:

ja za spajanje layera koristim merge visible CTRL+Shift+E
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top