pomoc za spajanje pojacala i sub-a...

pomoc za spajanje pojacala i sub-a...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
najvjerovatnije kucne...ne idem na neku profesionalnu muziku, hocu samo da dodam malo bassa na ovu trenutnu muziku...tako da mi kvalitet nije toliko vazan...
edit: ne znam ustvari igy jesul kucni, al kaze deyo da su na metar u em oniksu...sta ja znam sad kakvi su, al mi cijena nije za prave...nekako su jeftini, da bi bili pravi za muzike...
 
Član
10 kvadrata komplet ( kuciste osiguraca, osigurac, set pozlacenih stopica, 5 metara + kabla, 1m - kabla i RCA kablo) ti kosta cini mi se 49km .... jbga skontaj se original 50, kucni ce te kako god da okrenes kostat bar 30 (dok pokupujes i RCA i + i - i kuciste osiguraca i osigurac i stopice bla bla bla) .... na kraju te original izadje jeftinije a VJERUJ MI, razlika je ogromna .... pozzz
 
Član
Nemojte se zajebavat sa strujom u autu!!!
Kablove sto deblje mozes, OSIGURAC OBAVEZNO!!!
Onaj osigurac na amp-u stiti samo pojacalo!!! a sta je sa ostalom instalacijom u autu od Aku do Amp-a???
Nemoj da planete jer instalacija gori ko barut!!!
Imas set kablova za 50KM dobijes, cinceve, kabal za + i -, stopice, osigurac.... znaci sve sto ti je potrebno za siguran provod struje od aku do amp...
Bila muzika profi ili samo za slusanje sto se kaze, instalacija struje mora biti dobra-sto bolja...
Pooozzzzz,,,
 

IGY

Član
Bekir_SA je napisao(la):
Nemojte se zajebavat sa strujom u autu!!!
Kablove sto deblje mozes, OSIGURAC OBAVEZNO!!!
Onaj osigurac na amp-u stiti samo pojacalo!!! a sta je sa ostalom instalacijom u autu od Aku do Amp-a???
Nemoj da planete jer instalacija gori ko barut!!!
Imas set kablova za 50KM dobijes, cinceve, kabal za + i -, stopice, osigurac.... znaci sve sto ti je potrebno za siguran provod struje od aku do amp...
Bila muzika profi ili samo za slusanje sto se kaze, instalacija struje mora biti dobra-sto bolja...
Pooozzzzz,,,

ako se dobro sjecam 1 metar kabla gori u 1sekundi a od aku do gepeka je max 5m kabla sto znaci za 5 sec ode sve
osigurac poobaveno rekao sam i na pocetku a ti tibore stavi malo jaci kabal i osigurac imaces mozda malo bolju kvalitetu i manje opasnosti da sprasis pojaalo jer je veik pad napona pogotovo na tom tankom kablu,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top