Pomoć za Rasima, transplantacija bubrega

Pomoć za Rasima, transplantacija bubrega

Član
Pozdrav velika i mala raja, ajmo biti ljudi malo sad.
Dole ispod vam kopiram kompletan tekst koji je objavila kćerka ovog gospodina koji skupljaju pare za njegovu transplantaciju bubrega.
Mi smo u prošli petak na "Cars & Coffee Sarajevo" skupu skupljali novac, te isporučili gospodinu nekih 150-ak KM. Nije puno, ali nikad ne znaš koliko će zafaliti.
Znam da dosta vas ima viška para, mogu felge sačekat još 7 dana, pomozimo čovjeku.
Ko je u Sarajevu, može lično uručiti novac, kupiti magnete čijom prodajom sakupljaju novac za njega...

Kad se srce cijepa, kad duša boli, i kad ne možeš ni da spavaš, ne izlazi ti se, samo ti je u glavi misao da će i to proći.
Osjetili smo svi to, raskidom veze ili slično- ali nije bilo spasa.
Sada se osjećam kao na dnu dna u ovom životu, i duša mi se raspada- ali znam da ima spasa i može mi pomoći svako! Situacija je jako neugodna, i svaki dan je nova borba.
Moj tata, Rasim Jusić, treba na transplantaciju bubrega. Moja mama je dobrovoljni donor. Oni su kao Romeo i Julija, već 35 godina u braku. Mnogo je teško za mene gledati svaki dan borbu, a ostati pri sebi i pribran jer me oni trebaju!
Mama i ja pravimo magnete, drugarice prave nakit za prodaju, trudimo se na sve načine skupiti 80.000 KM.
Gledati tatu koji se do jučer smijao, ljubio me, grlio, sada treba moju borbu i vašu pomoć!
Znam da mladi mijenjaju svijet, pa pošto od države nemamo nikakvu podršku, ko može neka pozove broj i donira 2 KM.
Hvala na pažnji, nadam se da bi svako dijete na sve načine pokušavalo doći do cilja za svoje najvoljenije!
Čuvajte se, mirite se, volite se : )
1f198.png
260e.png
☎️ 090 291 016
260e.png
☎️
1f198.png

20597177_848807578627690_4631207242953324083_n.jpg
 
Član
Bili smo prosli petak, ali ne fali nam nista i ovu nedjelju otici i podrzati covjeka.. Koliko god, dobro je :)
 
Član
Tako je, mislim da ćemo se opet skupljati u nedelju, pa vidjeti sa Prohom da se skuplja još :)
 
jel moze meni neko malo da pomogne
kada zovem sa telefona izbacuje stalno, nije moguce ostvariti poziv
moze li mi neko dati broj neki drugi, ht eronet je u pitanju
 
Top