Pomoc za muziku

Pomoc za muziku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh sad mozemo pricati :cool:
hehe..ja sam konto tako bas s ta 2 pojacala i ono gore anvedeno en znam sta bi dobio:icon_sad:
 
Član
pa gledaj to kako si zamislio mislim da nemas potrebe da radis to je previse moze to da se izvede i bolje i jednostavnije
nakacio sam te na msn pa kada budes online prebacicemo koju ;)
 
Član
mazes ga ti mazes..aa??;)

jedva cekam da dodes :123:

da ti ga:icon_eek:

namazem:lol:

:icon_exclaim:

:)
 

IGY

Član
hmm sta mislis o ovome
DLS K6 sistemi za naprijed (zvucnik + tweeter)
DLS KW12 woofer 1 komad
DLS Ca41 pojacalo 4 kanala, dva za prednje zvucnike, druga dva u bridge za ovaj woofer
sve to za 650 KM sve je novo i pod garancijom
odlican cist zvuk, i pojak za pocetak
 
Član
Ovo sto je Igy sastavio je Ok ak' ti nije puno para jer DLS ti je VRH sto se tice Caraudio opreme...

A od jeftinih stvari ja bi spomenuo MacAudio po meni najbolji sto se tice ulozeno dobiveno mozes pogledat u MobilMedi......

Ajd' otprilike reci kolko para i jel' novo il'polovno trazis, ja mislim ak' je neka prosjecna marka il' nizi rang zvucnika da njih treba nove kupovat jer nisu nes'skupi a pojacalo ako je OK radije bi polovno uzeo..
 
Član
jara, slobodno ti uzmi LG, ja uzeo prije dvije godine :icon_eek: za pocetak ,naprijed dvosistemce 16cm 40km i serijski twiteri, nazad 13cm LG 30km , na dasci ovali trosistemci LG 54km + Pioneer twiter-i (na pojacalu) i Pioneer woofer. to je ako cemo tako gledat, 10 zvucnika i deru samo tako. jeftino a solidno ;)
tamam za rostiljadu :lol:
uslov : dobar cd 4x50 ili 55W :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top